Wpis z mikrobloga

#!$%@? o co chodzi z profesorami na polskich uczelniach

Łągiewka, który twierdzi, że wymyślił hamulce, które sprawiają, że na tej samej drodze hamowania, przy tych samych prędkościach, obiekty znajdujące się w pojeździe nie wytracają swojej prędkości, ale też wyhamowują razem z nim xD
Człowiek, który przez 40 lat nie potrafi udowodnić działania swojego wynalazku, przez zwykły pomiar przyśpieszenia urządzeniem za 2 dychy, za to udowadnia je kładąc blaszki na dachu zabawkowego autka i porównując działanie jego zderzaka, który pochłania energię, ze sprężyną, która ją kumuluje i oddaje xD
I taki człowiek wykłada na politechnice, jest autorytetem, nikt go nie ruszy, chociaż facet nie widzi różnicy między trampoliną a strażackim skokochronem xD

Drugi #!$%@? w 2000 roku szczepia dwa przestarzałe już w czasie swojej premiery 20-letnie graty dupami, stawia na szyny i staje się wielkim polskim konstruktorem.

Co jest nie tak z tym krajem?

#pasta
skrytek - #!$%@? o co chodzi z profesorami na polskich uczelniach

Łągiewka, który ...

źródło: comment_1619074746UvcicamJmLTiaBBEgNEe5t.jpg

Pobierz
  • 33
@skrytek przecież to nie pasta tylko samo życie xD jesteś profesorem polskiej uczelni, wymyślasz terenowe zawieszenie do poloneza, reszta towarzystwa zamiast powiedzieć że marnujesz czas na ulepszanie #!$%@? samochodu to chwali twoje osiągnięcia i pociesza, że gdyby nie te okropne komuchy to polonez byłby drugim land roverem xD i to trwa nawet w 2021 roku
@skrytek: Jestem osobą niepełnosprawną i kiedyś szukałem firmy, która przerobi mi samochód tak bym mógł nim jeździć przy użyciu rąk. W tym czasie mój kuzyn studiował na polibudzie i mówił, że jego profesorowie mają jakiś genialny wynalazek dla niepełnosprawnych. Przyjechaliśmy na miejsce i okazało się, że tym genialnym wynalazkiem było Tico z zamontowanym zamiast tylnych siedzeń ramieniem #!$%@?ącym wózek na dach xD. Żeby było śmieszniej uchwyt od tego ramienia łapał tylko
@skrytek: XD na uczelniach humanistycznych też jest podobna beka. Kiedyś byłem na konferencji, na której pewien pan profesor z Rzeszowa (zdaje się, że literaturoznawca) utrzymywał, że islam jest religią chrześcijańską. Jak to powiedział pierwszy raz, to wszyscy uznali to po prostu za lapsus. Ale powtórzył drugi i trzeci, w końcu inny pan profesor, bardziej kumaty, włączył się słowami "Ale Panie Profesorze, islam nie jest religią chrześcijańską". Co zrobił pan profesor? Zaczął
@skrytek: zderzak lagiewki xDD najbardziej niedoceniony polski wynalazek, gdyby nie przebrzydłe lobby producentów samochodów które celowo niszczy tego wspaniałego wynalazcę i konstruktora, byłby stosowany w każdym aucie i nie mielibyśmy już żadnych wypadków śmiertelnych.. a nie czekaj, żeby to gówno miało prawo działać to musi ważyć drugie tyle co całkowita masa samochodu xDD
@spinel: Też tak czasem mam. Nie jestem polonistą i często pewne reguły sprawdzam w googlach, bo nie jestem pewny czy forma, której chcę użyć, jest poprawna.

Niektóre zagadnienia regularnie, bo nie ufam swojej pamięci, a nie chcę promować analfabetyzmu.
@skrytek: #!$%@?, przecież to samo życie

https://www.youtube.com/watch?v=MJwPjyRMExA

Facet uważa, że wynalazł rower, na którym jeździ się o wiele lżej. Koła napędzane są siła grawitacji. Czyli tak jakby rower jechał cały czas z górki XD I ten facet wykłada na polibudzie. Koledzy muszą ciągle drzeć z niego łacha :D
B.....o - @skrytek: #!$%@?, przecież to samo życie

https://www.youtube.com/watch?v...

źródło: comment_1619101099KUPGWj2abIlMoVEy4yXyX9.jpg

Pobierz