Wpis z mikrobloga

@Medel1n_: ja mu ufam, zastawiłem mieszkanie i wziąłem wszystkie możliwe chwilówki. Wie co robi, przewiduje wszystko. Mądry gość. Kminie żeby też z roboty zrezygnować, bo dzięki niemu kasa wpada sama. Polecam.
  • Odpowiedz
@Medel1n_: oni wszyscy są siebie warci, skończą w poprawczaku. A Wardęga to też jest gość, zrobił wywiad z tym grubaskiem konferansjerem z fame mma jak to on ma źle i go wywalili, a sam z jakąś maczugą poprowadził te HYPE xDDD
  • Odpowiedz
@Medel1n_: Nie żebym był jakimś ekspertem, ale gdybym miał wybierać miedzy wzorowaniem się na wszelkiego rodzaju "ludziach sukcesu"* z instagrama a czytaniem forum bankiera to właśnie teraz toczyłbym gównoburze na forum cdp

  • Odpowiedz
@Medel1n_: oni robią kesz na frajerach którzy płacą im za to żeby opowiedzieli jakieś truizmy dostępne wszędzie za hajs i w ten sposób zarabiają.
Wielu takich było co nie mieli nic a dorobili się na książce/kursie w którym opowiadają banały jak zarobić i dopiero na tym zarobili xD jak chcesz inwestować to korzystaj z darmowej wiedzy, nie bądź frajerem płacącym komuś co ma nick jak 12 latek „robie kesz” xdddd prosze
  • Odpowiedz
Ja to podziwiam
#!$%@?, skoro ktoś wie jak zarabiać i dla niego to jest takie proste, to po jaki #!$%@? mialby się bawić w uczenie kogoś? Skoro wie jak tam łatwo zarabiać to niech se tam zarabia, po co marnować czas na takie coś?
  • Odpowiedz