Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 270
@MG78: No i elegancko, sam lubie testować Twoje przepisy z jednego powodu - wersji pisanej. Prędzej bym się pochlastał jakbym miał szukać jakiegoś ciekawego przepisu do wytestowania korzystając z yt, albo z przepisów typu "szklanka mąki, lyzeczka soli i troche oliwy". A tak wbijam na Twojego bloga, wybieram przepis i po 2 minutach wiem co kupić, co i jak zrobić, itd.
  • Odpowiedz
@MG78: bardzo lubię ten dysonans kiedy oglądam Twój, skądinąd, normalny kanał, a potem na Wykopie widzę typowego mirka piszącego, że "był gnój w komentarzach" i używającego lenny face.
  • Odpowiedz
@MG78: …i tak powoli w końcu dojdzie do tego, że yt po wpisaniu Top Gear będzie pytać, czy nie miało być Top Gar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@MG78 ostatnio na koncie mojego różowego na yt widziałem, że wyskoczyłeś w propozycjach do oglądania. Na głównej stronie, bez wchodzenia w zakładki "odkrywaj" itp :)
  • Odpowiedz
@MG78: Moja różowa do mnie wczoraj, że znalazła nowy, fajny kanał kulinarny na yt, nazywa się top gar XD

A jako, że subowalem cię jak miałeś kilkadziesiąt subow to byłem nawet z siebie dumny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz