Wpis z mikrobloga

A kto nie widział to dzisiaj w końcu Krzysztof z RiGCzem tak poleci po Sidzie, że morda to otworzy się jej szerzej niż zwykle ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziwne tylko, że dopiero jak wszedł kolega Luizy, z którym będzie teraz przepychana do tygodnia finałowego, to Krzyśkowi pozwalają ją cisnąć i odstawić. Nie wiem co to za znajomości, że od początku ją pchają i robią główną gwiazdę
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@Goscmajowy: Krzysztof poleciał po Luizie? Jak dla mnie to z oczami bambi i tym przyklejonym do buźki uśmiechem przyjmował na głowę jej pretensje. Żal mi typa, bo mógłby mieć wszystko, a robi z siebie w tv idiotę dla jakiegoś Sida.
  • Odpowiedz
  • 0
@caramilla no z tym 2000 to się księżniczka zdziwiła, że to nie do niej tak( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie wiesz czy robił czy musiał robić, bo jakoś stracił zainteresowanie nagle jak przyszedł kolega Luizy, a chyba powinno być odwrotnie prawda?
  • Odpowiedz
@Goscmajowy: 2000 to pod nosem wymamrotał i to zupełnie od czapy, a ona się wtedy odpaliła z ryjem. Przeciez wyraźnie powiedział, że chciałby dalej z nią być. A ponieważ dupa mu się pali, to "nie wykluczył" też Ewki. Rigcz jak w mordę strzelił XD
  • Odpowiedz
Pocisk jak sam #!$%@? „2000” XD gość lata jak #!$%@? za Nią ona ma Go w dupie i wielka męska urażona duma wymamrotała coś pod nosem
  • Odpowiedz