Wpis z mikrobloga

Najgorszy typ pedalarza - mowi o przepisach a nie ma o nich najmniejszego pojecia


@Prusti: no tak ale metr musisz zachowac od wyprzedzania a tam z lewej masz ciągła, najgorszy typ kierowców ktorzy chca wyprzedzać na żyletke, ha tfu na was
  • Odpowiedz
@Pawel993: Ile wg Ciebie jest miejsca między poprawnie jadącym poboczem rowerzystom a samochodem (1 zdjęcie lub 2 jeśli wolisz)? Dla ułatwienia na tym dystansie mieści się 2 rowerzystów.
  • Odpowiedz
@mcnight95: No tam też się już nie da jechać rowerem. I co w związku z tym? Jak będę skręcał w lewo za 2 km to mogę jechać lewym pasem?

Nie znam tej drogi, opierałem się na zdjęciach. Są drogi gdzie takie pobocze ciągnie się długo. Jeśli to było tylko parometrowe poszerzenie to faktycznie nie ma sensu na nie zjeżdżać, bo co prawda przepuścisz jakieś auto, ale potem będzie problem wrócić na
  • Odpowiedz
Przypominam również o myciu szybek w aucie, często podczas takiego wyprzedzania dostrzega się, jak są brudne


@SirSith: ale wiesz, że pedalarze są często gęsto także kierowcami i pieszymi? oby cię dosięgnęła karma za szczucie na rowerzystów i zachęcanie do robienia sobie nawzajem psikusów.

Rozwiązanie na miarę XXI wieku - róbmy sobie na złość zamiast próbować się dogadać.. no #!$%@? nie wierzę. :/
  • Odpowiedz
@haudujudu_: jesteś oczywistym trollem, ale są ludzie, którzy mają podobne do ciebie podejście, więc Ci odpiszę: kwestionujesz odstęp jednego metra, mówisz że robisz na złość legalnie poruszającym się rowerzystom (dwóch obok siebie). Tacy frustraci i piraci jak Ty potem pojawiają się na drogach. I właśnie dlatego nie można jechać poboczem ani przy linii. Bo tacy jak ty będą potem mijać na gazetę przekraczając oczywiście prędkość. Bo wam się wydaje, że powinno
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Dlatego takie ocenianie po jednym zdjęciu czy ktoś łamie przepisy czy nie jest totalnie z dupy, a może chcieli za chwilę skręcać w lewo? Muszą wtedy ustawić się przy lewej krawędzi jezdni, więc nie mogą jechać poboczem.
  • Odpowiedz
i dlatego pedalarze powinni mieć obowiązek tablicy rejestracyjnej i OC na drodze publicznej


@Sprus: Dla pieszych też? Wszak również poruszają się po drogach publicznych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a może chcieli za chwilę skręcać w lewo? Muszą wtedy ustawić się przy lewej krawędzi jezdni, więc nie mogą jechać poboczem.


@mcnight95: Tu mnie masz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@ZygmnuntIgthorn

To wytłumacz mi dlaczego skuter musi mieć OC i tablicę a rower już nie?

Chcą równego traktowania na drodze? To niech przygotują się na równe obowiązki
  • Odpowiedz
o czym ty piszesz XDDDDDD

Nie ma w prawie nic na temat płynności ruchu czy jego wielkości.


@Lukasy: o czym ty piszesz XDDDDDDDD
nie ma w prawie, że musisz mieć mózg - nie masz nie szkodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@siona nie musisz się tu przedstawiać, dowód swojego braku mózgu podałeś swoim wcześniejszym wpisem.

Interpretator prawa za 2 dychy xD
  • Odpowiedz
To wytłumacz mi dlaczego skuter musi mieć OC i tablicę a rower już nie?


@Sprus: Bo tak stanowi prawo. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

To ty postulowałeś obowiązkowe OC, bo ktoś porusza się po drodze publicznej. Spytałem, czy pieszych też miałoby to objąć.

Jak już odpowiesz mi na to pytanie, to wtedy będę miał ewentualnie kolejne, Panie zwolenniku zwiększania biurokracji. (
  • Odpowiedz
Ostatnio miałem sytuację. Wąska droga dwóch rowerzystów obok siebie. Brak możliwości wyprzedzenia. Po krótkim sygnale dźwiękowym jeszcze większe zajechanie drogi + gest przyjaźni ręka. Przy nawiązaniu kontaktu wyzwiska. Obaj rowerzyści na szosówkach w koszulkach jakiegoś miejskiego klubu. Gdzieś miałem nagranie z kamerki jak nie skasowałem.
Upośledzonych ludzi w ruchu drogowym nie brakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Rozwiązanie na miarę XXI wieku - róbmy sobie na złość zamiast próbować się dogadać.. no #!$%@? nie wierzę. :/


@forkbomb Taki z ciebie zwolennik dogadania się i szacunku w społeczeństwie, a nie widzisz nic złego w złośliwym tamowaniu ruchu przez pedalarzy? XD
No typowy pedalarz
  • Odpowiedz