Wpis z mikrobloga

To jest kpina z ludzi...

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 zł za takie parametry w 2021 roku xDDD

iPad Pro 2021: max 16GB RAM, max 2 TB SSD - 11799 zł Prawie 12 tys za tablet z M1, na którym można by odpalić MacOS i faktycznie używać jak Surface Pro korzystając z oprogramowania na stacjonarki i laptopy, ale NIE xD

I jeszcze te kolorki xD

#apple #bekazapple #heheszki #patologiazewsi
xandra - To jest kpina z ludzi... 

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 z...

źródło: comment_16189812290V0fuzAryErqZpQI3djH1t.jpg

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: no wiec nie dostane od ciebie tego komputera. nawet mi cie nie zal. jak juz masz coś pisac to miej chociaz poparcie na to. nie masz czasu ale walisz te komentarze jeden po drugim xD o beka.
  • Odpowiedz
@xandra: Kto Ci powiedział, że max w iMacu 2021 to 8 GB? Przecież na stronie Apple masz w tej chwili podstawy a konfigurator jeszcze nie jest dostępny. Ty wiesz w ogóle jak działa konfiguracja w sklepie Apple?
  • Odpowiedz
2021 rok, gównoburza na 200 komentarzy gdzie osoby polecają surface których nie mają bo są lepsze od maców których nie mają i na odwrót. Wszedłem w losowy profil a tam typ pisze że mu klawiatura w poleasingowym lenovo x240 nie działa XD

ja #!$%@? taki wasz obraz gównoburzanie, biedaki umysłowe xD
  • Odpowiedz
@xandra: norma u apple. Kupowałem na prezent Ipada pro. W porównaniu do androidowych tabletów wymiata. Ale dorzucenie więcej pamięci w cenie x3 rynkowa to już lekka przesada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeśli do końca roku nie zrobią czegoś konkurencyjnego to mogą zacząć produkować szprotki w oleju.


@mechaos: dobry z ciebie ekspert xD

Udział w rynku globalnym CPU M1 będzie miało około 7-8% do końca wakacji.

Intel przez swoje rozwiązania biznesowe nigdy nie przestanie być globalnym liderem (obecnie około 60% całego rynku)
  • Odpowiedz
2021 rok, gównoburza na 200 komentarzy gdzie osoby polecają surface których nie mają bo są lepsze od maców których nie mają i na odwrót. Wszedłem w losowy profil a tam typ pisze że mu klawiatura w poleasingowym lenovo x240 nie działa XD

ja #!$%@? taki wasz obraz gównoburzanie, biedaki umysłowe xD


@g0dl1ke: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo, że to ipad mini to bije na łeb surface
maad - > 2021 rok, gównoburza na 200 komentarzy gdzie osoby polecają surface których ...

źródło: comment_1619004323slMVrcO4e0K35A22Qro0yH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz