Wpis z mikrobloga

Derek Chauvin uznany za winnego śmierci George'a Floyda - polecam komentarze konserw, to nawet nie kwik, to nie zmasowany incydent fekalny, to nieludzkie, zwierzęce wręcz wycie XD. Czego tam nie ma, sama tylko łatwy przysięgłych
- została przekupiona;
- została zastraszona;
- "się zesrała" ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Biden z Obamą przyszli i kazali głosować "winny!";
- "nie zna się na amerykańskim prawie" XD
- składa się w 114% z czarnoskórych więc wiadomo jak głosowali.

Ameryka idzie w ślady Szwecji i upada. Jest i dziadzio Stalin, jest i Paździoch. Jest i "niech (biali) coś zrobią" (ZBIERZEMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW W SĄDZIE, OTACZAMY CHAUVINA I WYCHODZIMY" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)). Itd. Itd. Itd.

Jeżeli nie chce Wam się czytać, to mój kolega zrobił filmik wiłdełło z podsumowaniem wszystkich komentarzy konserw:

https://www.youtube.com/watch?v=oAln-wqLDAo

Pobierz T.....s - Derek Chauvin uznany za winnego śmierci George'a Floyda - polecam komentarz...
źródło: comment_16189816585IA70tHdSHZqxJIoRu4gfX.jpg
  • 121
@shiverr: robienie z niego męczennika, świętego i bohatera na miarę MLK jest po prostu kopalnią beki i wyrazem zidiocenia środowisk lewicowych w USA, a jeszcze większego zidiocenia powtarzających to ślepo młodych fanów lewicy w Europie i Polsce. Sprawa jest prosta - policjant wykazał się niepotrzebną brutalnością. Zamiast jednak zwrócenia uwagi na prawdziwy problem, zrobiono z tego wielki ideologiczny bój w taki sposób, który szczególnie z perspektywy ludzi zza oceanu wydaje się
robienie z niego męczennika, świętego i bohatera na miarę MLK jest po prostu kopalnią beki i wyrazem zidiocenia środowisk lewicowych w USA, a jeszcze większego zidiocenia powtarzających to ślepo młodych fanów lewicy w Europie i Polsce. Sprawa jest prosta - policjant wykazał się niepotrzebną brutalnością. Zamiast jednak zwrócenia uwagi na prawdziwy problem, zrobiono z tego wielki ideologiczny bój w taki sposób, który szczególnie z perspektywy ludzi zza oceanu wydaje się po prostu
@rybsonk: jakie setki?
Poza tym - stawiali mu pomniki, klękali przed trumną, malowali nim ściany. Do niczego to nie było potrzebne, by z problemem faktycznie walczyć.
@TheBedThatEats: Śmieszy mnie podejście ludzi to tej sprawy. Prawda jest taka, że udusił kolesia. Mimo tego, że wielokrotnie mówił, że nie może oddychać, to policjant miał to w dup*** To, że był z niego bandzior to jest prawda, nie oznacza to jednak, że miał prawo go udusić z tego powodu. Tyle w temacie.
Pokaż, gdzie policjanta skazano za zabójstwo.


@Bover: na tym polega problem właśnie, że do teraz byli bezkarni nawet w przypadku ewidentnej winy, jak w sytuacji z Philando Castile czy Breonną Taylor. Poczytaj, doedukuj się.
Znasz więcej? Podaj jeszcze 100. Dawaj.


@Bover: proszę bardzo:
MATTHEW "ZADOK" WILLIAMS
DAUNTE WRIGHT
JAMES LIONEL JOHNSON
DOMINIQUE WILLIAMS
MARVIN SCOTT III
JENOAH DONALD
PATRICK WARREN
XZAVIER HILL
ROBERT HOWARD
VINCENT BELMONTE
BENNIE EDWARDS
CASEY GOODSON JR.
AIDEN ELLISON
QUAWAN CHARLES
KEVIN PETERSON JR.
WALTER WALLACE JR.
JONATHAN PRICE
KURT REINHOLD
DIJON KIZZEE
DAMIAN DANIELS
ANTHONY MCCLAIN
JULIAN LEWIS
MAURICE ABISDID-WAGNER
RAYSHARD BROOKS
PRISCILLA SLATER
ROBERT FORBES
KAMAL FLOWERS
JAMEL FLOYD
@rybsonk: Nice job. Niestety nie wszyscy to zabici przez policję. Lista od lat 50-tych, czyli wychodzą 2 (?) przypadki na rok.

Właśnie to jest problem - słuszna sprawa, ale fałszywa narracja jakoby policjanci chodzili i strzelali do murzynów jak do kaczek. Nie wiem po co to forsujesz i nie wiem w czym to ma usprawiedliwiać zrobienie cyrku wokół śmierci brutalnego przestępcy i uczynienia go symbolem opresji czarnych.
wychodzą 2 (?) przypadki na rok.


@Bover: a no to prawie nic ()

nie wiem w czym to ma usprawiedliwiać zrobienie cyrku wokół śmierci brutalnego przestępcy


@Bover: jakie ma znaczenie co ma na sumieniu osoba zatrzymywana? Policja nie jest od wymierzenia kary śmierci.