Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magnuss: Trochę słabe jest robienie zdjęć gościowi z przyczajki jak się modli.
Choć w sumie, czego się spodziewać po dzbanie z Sziaomi który ma tag z aparatem przy tych rozmytych zdjęciach.
PŻM to ściek jeżeli chodzi o wynagrodzenia XD


@KolczyQ: Z Plotek jakie słyszałem to nie tylko. Mój kolega kilka lat temu był na praktyce i mówił, że nie było czasami nawet jedzenia i wody w butelkach. A kucharz raz zrobił takiego schabowego, że złamał na nim zęba.

dupa cicho smarze


@ordynardo_: Skąd takie negatywne podejscie do kolegów z dołu?
@KolczyQ: ja właśnie muszę podjąć decyzje czy iść dalej w mokre statki czy w offshore. Tu i tu mam doświadczenie. Mógłbys mi napisać jak kształtują się zarobki u Ciebie w kompanii i jak długie są kontrakty?
@bladybezczel: Ojciec pływał, nie ja. Na ETO dostawał 6000-6500$ miesięcznie, kontrakt 6 miesięcy, potem skrócili do 4 miesięcy, a i tak siedział po 5-6 miesięcy. Chief koło 10-12k zarabia.
Kto co lubi... Na statkach też zaczęło się pełno papierologii robić i dwa dni przygotowań do wymiany pierdoły, bo ciapate pchały łapy gdzie popadnie i ściągali trupy ze statków lub w ogóle ludzie znikali.
@KolczyQ: dzięki za odpowiedź. Z papierkami to prawda, tam gdzie byłem ostatnio na wszystko risk assesment. Jeszcze trochę i będzie trzeba zatrudniać osobę do wypełniania tych wszystkich dokumentów, bo i tak już czasu brakuje
Na statkach też zaczęło się pełno papierologii robić i dwa dni przygotowań do wymiany pierdoły, bo ciapate pchały łapy gdzie popadnie i ściągali trupy ze statków lub w ogóle ludzie znikali.


@KolczyQ: Trzeba pilnować a nie zwalać, że ludzie z buszu nie wiedzą gdzie łap nie pchać.