Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@megastulejka Śmieszą mnie ludzie na góralach, które nie widziały gór ani trudniejszych podjazdów. Kupują te rowery, leżą na kierownicach, a jadą na 7 kilometrów do parku. Chciałem wygodny pojazd i się nie zawiodłem. :)
  • Odpowiedz
@eRTeJot: rekreacyjnie rowerem masz szlak Green Velo który tam się kręci. Sporo jest fajnych miejsc, choć czasami leci normalną drogą, bo każdy chciał żeby do nich trasa prowadziła...
Spływ Łyną nie korzystałem, ale ludzie chwalą, ale na pełnym wypasie z Olsztyna do minimum Lidzbarka Warm jest dopiero w planach. Jednak są róznego rodzaju tamy i inne przeszkody, trzeba więc sobie jednak porządnie zaplanować. W Lidzbarku Warm. masz krótką bo krótka
  • Odpowiedz
Mieszkałem na jeziornej, miałem pod ręką Długie, Ukiel, Czarne oraz Sukiel. Plus fajny widok z 10 piętra w stronę starówki :D
  • Odpowiedz
@Visius: jestem z Warmii (Olsztyn) i bardzo dziwne jest jak się pojedzie do innych województw a tam brak jezior :)


@Ronaldinho: Jeszcze dziwniejsze jest to, że jezior jest w Polsce tysiące, a kupić działkę budowlaną z linią brzegową graniczy z cudem. To dopiero zagadka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz