Wpis z mikrobloga

@Decode: @Miedziany_Brodacz: @rakujp:

Parametry:

Opis
Z wiosłami i pompką
Nośność do 180 kg
W poręcznej torbie

Przeżyj wspaniałe chwile na wodzie dzięki wygodnemu, dmuchanemu kajakowi.
Dane techniczne
Docelowa grupa wiekowa Mieszanka
Numer produktu 2567183
Ilość 1 kajak, 1 wiosło, 1 pompka
Wymiary  (z opakowaniem) (dxsxw) 35.8 cm x 58.9 cm x 41 cm
Kolor Szary,Żółty
Wymiary (z opakowaniem) (dxsxw) 3,12 x 91 x 51 cm
@Maciejo94 lepiej kupić coś droższego ale dobrego. Np. jakieś gumotexy czeskie (podobno są bardzo dobre) ewentualnie kajaki dmuchane wysokoscisnieniowe (Aqua Marina tomahowk) które są sztywne jak zwykle kajaki z polietylenu.

Wbrew pozorom dobre dmuchawce potrafią być droższe od kajaków tradycyjnych.
@Maciejo94:
@rakujp:
Kajak zakupiłem w cenie poniżej 500PLN, skuszony opiniami - możecie się śmiać, ale... z całego świata - zebranymi z różnych źródeł (w sumie głównie YouTube, ale nie tylko... Wystarczy wpisać na YT: "INTEX Explorer K2", a wyskoczy Wam pierdyliard filmików i recenzji tego konkretnego modelu). To chyba najpopularniejszy "dmuchaniec" na świecie i nie bez powodu. Jest bowiem tani, solidny i ma dobre parametry zarówno jeśli chodzi o materiał,
@mort555: Wiem, że odpowiadam sam sobie i to po dość długim czasie, ale już trudno... To dla potomnych. Dodam jeszcze parę - mam nadzieję ważnych uwag/porad - po jakimś czasie eksploatowania Explorer k2. Może komuś się przyda. Zresztą, to nie dotyczy wyłącznie miłośników Explorera, ale i użytkowników innych kajaków dmuchanych, czy pontonów.
1. Warto sobie dokupić etui wodoszczelne na telefon lub większe etui na dokumenty.
Np. takie, jak na obrazku. Od
mort555 - @mort555: Wiem, że odpowiadam sam sobie i to po dość długim czasie, ale już...

źródło: comment_1626031869d4cVnHfndXgvJH9YqL9JHH.jpg

Pobierz
@math1982: Jeśli masz do wydania 1200 - 1700 złociszy, to być może warto by się zastanowić nad marką ITIWIT z Decathlonu (one są już zrobione zdaje się z płótna powlekanego gumą), lub nad zakupem najtańszego plastikowego kajaka niedmuchanego, typu np. "RAFA ROTEKO 2+1" (wygooglaj sobie). Natomiast jeśli chodzi o moje subiektywne zdanie, to tak. Nadal uważam, że rozpoczęcie przygody kajakowej z Explorerem to dobry pomysł. Po pierwsze 500 zł to była
@mort555: dzieki, bylem niedawno nad jeziorem k. Gdanska i tam plywali na tych dmuchanych deskach, ale jak sprawdzilem ich ceny to jednak wole kajak, ktorego ja i zona jestesmy wielkimi fanami, poczytam jeszcze i sie zastanowie, pozdrawiam