Wpis z mikrobloga

Jak macie kosmetyki do twarzy np. krem, tonik, peeling itp. i mija data przydatności po otwarciu np. 3 miesiące to korzystacie dalej czy wyrzucacie? xd
Może pytanie głupie, ale np. mam ponad pół kremu a otworzyłem z 4 miesiące temu i nie wiem czy mogę dalej korzystać czy przestaje działać albo może szkody wyrządzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby to był np. żel do mycia czy coś to bym się nie przejmował, ale do twarzy kosmetyki to trochę inaczej.
#kosmetyki #rozowepaski bo się znają i #makijaz #makeup xd
DreqX - Jak macie kosmetyki do twarzy np. krem, tonik, peeling itp. i mija data przyd...

źródło: comment_1618938803ARPFMWWSqNXoS0OxSs6rf2.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WykopekBordo: k---a co xD
@DreqX: A co masz napisane na słoiczku? Większość kremów ma datę 12 miesięcy od otwarcia. Jak nie zmienił zapachu/koloru/konsystencji to używaj śmiało xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DreqX: Co to za krem? (ʘʘ) 3 miesiące strasznie krótko xd Jak nic się nie dzieje z twarzą to używaj, ja bym tak robiła xdd
  • Odpowiedz
@DreqX: skoro nie masz po nim żadnych reakcji alergicznych i nic się nie dzieje to bym używała. Ja mam kwasy po terminie i używam śmiało. Rzadko się tym przejmuję i jeszcze nigdy nie miałam z tym problemów. Kosmetyki kolorowe to już w ogóle mam pewnie niektóre nawet po parę lat i używam
  • Odpowiedz
@DreqX: ja używam dalej, duetus mi wystarcza tak na 6 miesięcy. On się zaczyna rozwarstwiać, jak się psuje, dopóki ma normalną konsystencję, to jest git
  • Odpowiedz