Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
#neuropa : Zwiększyć ilość #lgbt !!!111 () Społeczeństwo wytrzyma bo nie ma innego wyboru! ( ʖ̯) Zalegalizować owszem ale tylko maryśkę do ściśle określonych celów i w ściśle regulowanych stężeniach. Broń w prywatnych rękach? ( ͟ʖ) A po co to komu.() Zakazać bo nie lubimy tego albo w ramach wielkiej łaski ściśle reglamentować aby nie trafiała do tych no, no...toksycznych faszoli i zmilitaryzowanych sebixów. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

#4konserwy : Akysz wy zdegenerowani libertyni!!!11 (°°Akysz wy wstrętne komuchy. Zachciało się wam "racjonalnie" kontrolować nas i zaprowadzać swój reżim godzący w nasze wartości i tradycje! Dając wolność tylko od pasa w dół. ( ͠° °) Marihuen no pasaran bo to tylko ćpuny i degeneruchy chcą.( ) Dzieciaki od maleńkości z karabinem oswajać trza, ćwiczyć obowiązkowo w obronności...bo to fundament właściwych postaw społecznych jest. ()

#libertarianizm : Ej no tam! Spokojnie! ((oo)) Hola hola z tymi waszymi kłótniami nad i tak już porwaną liną. Nie lepiej jest po prostu styknąć i z lewa i z prawa to co w nim jest ustrojowo i ekonomicznie dla jednostek ludzkich najlepsze zamiast prowadzić dalej te antagonistyczne jałowe spory!? ¯\(ツ)/¯ ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rigcz #konfederacja #razem #libertarianie #zoltasila #centryzm #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazneuropy #narkotykizawszespoko
wygolonylibek-97 - #neuropa : Zwiększyć ilość #lgbt !!!111 (づ•﹏•)づ Społeczeństwo wytr...

źródło: comment_1618924392zXqGPlz9IJTuRGuba0qRK3.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Olivederia: nic mi się po nich nie odkleiło bo sam jestem zupełnie trzeźwy i nie wczorajszy. Po prostu dostrzegam pewne zależności i wznoszę się ponad utarte schematy. Czas wreszcie spojrzeć na politykę z innej perspektywy kiedy karuzela spierdzielenia pcha ją coraz bardziej ku górze kompasu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
Zalegalizować owszem ale tylko maryśkę do ściśle określonych celów i w ściśle regulowanych stężeniach


@wygolony_libek-97: Zaprzeczam. Zalegalizować na dowolną ilość i w dowolnych celach, ale przy okazji opodatkować by z pieniędzy wspomóc służbę zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@venividi: nie masz czego bo ja sam sobie współczuję, że tyle lat pchałem się w narrację i gierki na linii lewica-prawica nie dostrzegając równocześnie pewnych absurdów z obu stron. ()

A poza tym między totalnym anarchizmem a totalnym centralizmem jest całe szerokie spektrum możliwości. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Zachęcanie do minimalizacji knagi i odgórnej ingerencji nie oznacza, że pewne elementy efektywnie gospodarowanego i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ordo_Publius: ogólnie to zyski byłyby i dla rynku farmaceutycznego jak i dla branż rozrywkowych i terapeutucznych. Z czarnego rynku i loterii towarowej wprost do jakościowo i składowo nadzorowanych produktów.

Opisanych co i jak, bez tabu. Z pełną informacją co do skutków biomedycznych i sposobów bezpiecznego zażywania. Transparentnie i przez to bezpieczniej. I dla klienta końcowego jak i kryminologicznie przez zepchnięcie "zakazanego owocu" i jego dilerów.
  • Odpowiedz
Zalegalizować owszem ale tylko maryśkę do ściśle określonych celów i w ściśle regulowanych stężeniach.


@wygolony_libek-97: Nie no myślę że większość neuropków by się zgodziłą że dopuszczenie maryśki do użytku rekreacyjnego jest pożadane.

A presja odnośnie LGBT wynika z tego że te zmiany, mimo że pomogą małej części społeczeństwa, są niesamowicie proste do wprowadzenia.
Aby zmnienić coś w np. podatkach trzeba dużo analizować i przewidywać. Aby zrealizowac postulaty lewicy wobec LGBT wystarczy
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: lubie postrzelać for fun ale powiedz szczerze, spotkała cię kiedyś sytuacja w której broń palna byłaby potrzebna albo przydatna bardziej niż nieletalne środki obrony jak gaz albo pałka teleskopowa? Możesz powiedzieć, że bandyta kupi na czarnym rynku ale ilu spotkałeś sebków/osiedlowych gangusów z bronią?
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: Zalegalizować wszystkie narkotyki sprzedawane z instrukcją obsługi i łatwo przyswajalną ulotką.
Jak ktoś pali zioło w domu czy raz na ruski rok zarzuci kwasa na kanapie to tylko mu się życie polepszy.
Jak ktoś po heroinie będzie odwalał cyrki w parku czy za kółkiem to srogi mandat i kara pozbawienia wolności.

Wolność jest dla ludzi, czemu mamy przez odsetek idiotów zakazywać życia wszystkim ?
Nie chcesz narkotyków to ich nie
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: Kurła polityka społeczna jest prosta tylko władza jej wprowadzić nie chce.
Mamy 16 województw każde z nich powinno decydować o sprawach społecznych na własną rękę.
Pomorskie chce narkotyków spoko
Podkarpackie nie ? to zakazujemy.
Wilk syty i owca cała, każdy by mieszkał tak jakby chciał.
Ewentualnie referendum co 2 lata w sprawie 50 najpotrzebniejszych spraw.
Czy pis ,po czy inne zło MUSIELI BY przepchnąc to co lud wybrał. Pis i
  • Odpowiedz
ale ilu spotkałeś sebków/osiedlowych gangusów z bronią?


@gris123:

Nawiązujesz tu do sytuacji konkretnej osoby. Nawet jakby ci odpisała, że nie zna, to i tak średnio to o czymkolwiek świadczy, bo z drugiej mańki to ja mogę ci śmiało wyskoczyć przed szereg i odpowiedzieć, że trochę z takich rzeczy miałem okazję widzieć na własne oczy. Jednak czy daje to jakikolwiek pogląd na daną sytuację? Oczywiście, że nie xD

Raz, że takie Sebki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gris123: U zarania XX stulecia w Anglii paradoksalnie każdy z wyjątkiem policjantów w czynnej służbie [4], bez znaczenia, czy był to dystyngowany dżentelmen, holenderski anarchista, irlandzki bojownik z IRA, rosyjski bolszewik, pospolity przestępca czy osoba niepoczytalna, mógł odwiedzić zakład rusznikarski albo wejść do dowolnego sklepu i wyposażyć się w cokolwiek tylko zapragnął, od tanich bębenkowców sprzedawanych w zaułkach dzielnicy East End po kosztowne rękodzieła Purdeya eksponowane w oknach wystawowych na skrzyżowaniu
  • Odpowiedz