Wpis z mikrobloga

@smacznyy: nie ma na coś dowodów więc nie można mówić że wiedział. To samo z Bogiem nie ma dowodów więc kto może wiedzieć czy jest czy nie. To bardziej zabawa logiką i triggerowanie idiotów
  • Odpowiedz
@evilbadday: Ale Ty #!$%@? chlopie jak potluczony. #!$%@? prosta logika dsjmy taki przykład, moze teraz zrozumiesz wyobraź sobie, że jesteś Hitlerem, masz armie, rządzisz Niemcami wszystko co dzieje się w Twoim kraju wiesz o tym pierwszy, wszelka działalnośc Twojej Rzeszy równiez jestes jako PIERWSZY o tym poinformowany, bo zarządzasz tym wszystkim, więc LOGICZNE, że musisz o tym wszystkim wiedzieć co się dzieje w Twoim kraju i co robią Twoi oficerowie SS,
  • Odpowiedz
@smacznyy:
Czytaj ze zrozumieniem.
Nie ma dowodu, że Hitler wiedział o Holokauście nie oznacza, że nie wiedział o Holokauście.
Analogia: nie ma dowodu, że moja babcia wie o istnieniu Chin (nie istnieje żadne nagranie, na którym się wypowiada na ten temat, nie ma dokumentu, który podpisuje, że wie o istnieniu Chin, nie ma żadnej fotografii, na której stałaby przy mapie Chin itd.).Czy brak dowodu, że moja babcia wie o
  • Odpowiedz
No tak wedlug autystycznego dziadzia najważniejsza persona w III Rzeszy nie wiedziala o zagładzie żydów


@smacznyy: #!$%@? mać on nic takiego nie powiedział. On powiedział, żę NIE MA DOWODÓW NA TO. Kiedy w końcu debile jeden z drugim nauczycie się czytać ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
@smacznyy: jak zwykle czytanie ze zrozumieniem na poziomie poniżej podstawówki u wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pokaz mi gdzie Korwin napisał albo powiedzial że Hitler nie wiedział, to przeleje Ci 100 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smacznyy: Jakbyś kiedyś pracował w dużym korpo to dowiesz się że wiele rzeczy umyka przełożonym i jest załatwiane oddolnie. Ja zakładam że Hitler wiedział ale nie ma na to dowodów bo nigdzie to nie jest napisane. Ty nie rozumiesz czym jest dowód, bazujesz na łączeniu kropek ale nie na dowodach.
  • Odpowiedz
@Shatter: no jak chcesz pokwitowania od mamy Adolfsona, że wiedział, to na samym początku artykułu jest napisane, że takiego kwitu nie ma, ale są inne dowody a sprawa Irvinga jest przyklepana przez sąd w GB.
Korwin #!$%@?.
  • Odpowiedz
@evilbadday: XD

W korporacji masz zarząd i tam rzadzi kilka osob, ale jest prezes i o wszystkim wie jakie decyzje podejmuje jego przedsiebiorstwo (σ ͜ʖσ) wszystko co Rzesza robila musiala byc podpisana przez Hitlera, bez jego podpisu nawet pierdnąc nie mogli (σ ͜ʖσ) nawet to co Goebbels musial sie słuchać Hitlera pomimo faktu, ze byl
  • Odpowiedz