Wpis z mikrobloga

@Hades667: No ale fakt niejaki Steven Irving ufundował 1M Funtów nagrody za powiązanie Hitlera z holokaustem w formalny sposób... Oczywiście wyśmiano go i zmieszano z błotem, ale... nagrody nikt nadal nie odebrał...
  • Odpowiedz
@smacznyy: ale ty jesteś ociężały umysłowo kolego... nadal nie rozumiesz że nie chodzi o to czy wiedział czy nie, ale o to, że nia ma dowodów. Nie ma zdjęć Hitlera w obozach czy podpisanych dokumentów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Hades667: No tak wedlug autystycznego dziadzia najważniejsza persona w III Rzeszy nie wiedziala o zagładzie żydów XDDD Korwina to powinni do zakładu zamknietego juz dawno poslac za te poerdolenie głupot

@smacznyy: wydaje mi się, że Korwinowi chodzi o to, że Hitler tak to wszystko zorganizował, że nie ma nigdzie jego bezpośredniego podpisu/rozkazu/zlecenia. Coś a'la Kaczyński u nas, nie udowodnisz mu, że kazał Przyłębskiej wydać dany wyrok, mimo, że wiadomo, że
  • Odpowiedz
@konsumpcjusz: XD

Zaburzony to może Ty jesteś chlopie. Nie musi być zadnych dowodów. Dowod jest jeden, ze byl najwazniejszą osobą w Trzeciej Rzeszy co oznacza, że w pelni odpowiada za wszelką działalność swojej armii rozumiesz? Nie sluchaj autystycznego dziadzia, który #!$%@? swoje urojenie i do niczego w życiu nie doszedl sam, bo nawet swoj dom odziedziczyl a nie zarobił wlasna krwawica XD usun konto
  • Odpowiedz
@konsumpcjusz: Bredzil to twoj starszy i masz to po nim, bo nie rozumiesz, że wodz III Rzeszy, czy inny prezydent kraju, albo król odpowiada pelna odpowiedzialnoscia za swoj kraj. W sumie to mi zal Ciebie ze dales sobie sprac mozgowice autystycznemu dziadziowi, z ktorego cale zycie sie smieja XDDD i ktory nie jest pod zadnym wzgledem autorytetem. Jest pajacem, starym pajacem XDDD
  • Odpowiedz
@PanHagrid: @Zulf: Czyli i tak jest idiotą, bo jak najbardziej są dowody. Nawet odbył się w tej sprawie proces, który udowodił, że wiedział, a oszołomy pokroju Irvinga (i Korwina) kłamią.
https://en.wikipedia.org/wiki/Irving_v_Penguin_Books_Ltd
A tutaj lista dowodów:
https://www.hdot.org/longrole/#

Innymi słowy: Korwin gada głupoty, aby jego przygłupi zwolennicy myśleli, że posiadają dostęp do jakiejś tajemnej wiedzy znanej tylko im.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mr_Hand_of_Fate: @smacznyy: innymi słowy jakbyś Hitlera postawił przed sądem(tylko takim jak e USA, czy Norymberga a nie polskim cyrkiem) to każdy adwokat by go wybronił.

Natomiast zgodzę się, że takie dyskusje to o kant dupy potłuc i też mam tego dosyć. Ale i tak jest tego mniej, bez porównania do 5-10 lat wstecz.
  • Odpowiedz
No tak wedlug autystycznego dziadzia najważniejsza persona w III Rzeszy nie wiedziala o zagładzie żydów


@smacznyy: a gdzie on napisał, że Hitler nie wiedział? Ja tam widzę tylko info o braku dowodów.

To podobnie jak np. z mafią. Wszyscy wkoło wiedzą, że dany koleś jest bossem. Wie o tym policja, mówią o tym w telewizji. A mimo tego człowiek nie siedzi w więzieniu.
  • Odpowiedz