Wpis z mikrobloga

@dymeks: ja na szczescie nie kupowalem i akurat mowie o gdanskim robygu. Ale w kilku inwestycjach byly problemy, przez zle wykonczone klatki i fuszerki w samych mieszkaniach po odpadajace balkony (gdzies sa nawet zdjecia). Ja przynajmniej wybierajac mieszkanie w ogole nie bralem ich pod uwage.
@dymeks: kupiłem od Robyga i nie powiem, że się cieszę z zakupu. Osiedle Praga Arte budowane na szybko, by zdążyć - jakość pozostawia wiele do życzenia. Inwestycja "dopchana" na minimum pod odbiór służb, a po odbiorze deweloper przystąpił np. do układania płytek na klatkach schodowych. W wyniku działań powoli tworzącej się społeczności mieszkańców deweloper ugiął się i zaczął "ubogacać" inwestycję, ale panuje niska jakość materiałów i wykończenia. Jeśli ktoś ma wątpliwości
Nie polecam. Kupiłam u nich mieszkanie we wrzesniu zeszłego roku, ostatnie w Etapie 1 z możliwością odbioru na przełomie 2020/2021. Nadal nie mam mieszkania, ani informacji kiedy je dostane. W ten samej sytuacji jest ponad 200 rodzin, ktore kupiły mieszkanie w inwestycji Moj Ursus w Wawie. Najlepiej trzymac sie od nich z daleka. Bardzo niekompetentna firma.