Wpis z mikrobloga

Wielka beka z tej hipokryzji uefy, przedstawicieli lig z Europy i innych piłkarskich działaczy. Jakoś nie przeszkadzalo nikomu zmiana w formule ligi mistrzów czyli granie po 3-4 najlepszych klubów z lig angielskiej czy hiszpańskiej gdzie ranking foruje najbogatszych a cel to maksymalizacja zysków piłkarskiej centrali i największych klubów. Tak samo jak topowe mecze ligi hiszpańskiej o 13 żeby kibice z Azji dali zarobić. Mundial w Katarze, żeby zaspokoić fantazje szejków. Przykłady można mnożyć a im więcej osób powtarza teksty o wartościach obecnego kształtu rozgrywek pod banderą uefy, fify tym większy banan na mojej twarzy. Niech giną.

#superliga #pilkanozna #mecz
Pobierz vajroos - Wielka beka z tej hipokryzji uefy, przedstawicieli lig z Europy i innych pi...
źródło: comment_1618857815Jdusk1NHJrVTc8ZAyiyTNu.jpg
  • 15
@Nacr00xx UEFA swoimi zmianami zniszczyła football promując na siłę najbogatsze kluby. Teraz Ci beneficejnci tych zmian stali sie bardziej zachłanni i chcą zjeść jeszcze więcej tortu. Albo im się uda coś swojego uruchomić albo UEFA dogada się ze zbuntowanymi klubami i jeszcze bardziej mniejsze kluby dostaną po dupie. W tej całej układance wszystko jedno kto wygra a klub z Polski i tak zostanie z niczym. Więc wsyztsko jedno czy będzie ta superliga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vajroos: ja to trochę laikiem jestem. Ale wolę oglądać mecze bogatych klubów które umieją w football niż biednych klubów które ogląda się za kare. Dla mnie to super że jest mała garstka klubów które serio umieją grać