Wpis z mikrobloga

ANKIETA Czy mam prawo mieć pretensje lub nazwać kogoś ZŁODZIEJEM mojego czasu jeśli szukam konkretnej odpowiedzi a film na YouTube trwa 16 minut i odpowiedź jest na końcu albo wcale jej nie ma a pół filmu to pierd^lenie o NICZYM ISTOTNYM? Czyli ktoś zarabia pieniądze moim kosztem?

#polskiyoutube #youtube #zalesie #patologia #internet #ankieta

Czy mogę go wtedy nazwać złodziejem?

  • TAK 83.3% (30)
  • NIE 16.7% (6)

Oddanych głosów: 36

  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CarlVonVogel: filmy na YT ogłasza za darmo. Ktoś nie sprzedaje Ci swojej twórczości. Udostępnia Ci dostęp do filmu który w JEGO opinii dotyczy tytułu filmu. Możesz stwierdzić że jest do dupy, dać łapkę w dół, odsubować ale złodziejem swojego czasu jesteś Ty. Bo szukasz po darmowych treściach janusząc, zamiast kupić tutorial/kurs/poradę i mieć samo mięsko.
@To_Masz111: gdzie kupić poradę aby mac wyłączał się całkiem po zamknięciu pokrywy? Tylko nie usypiał tylko wyłączał tak aby klucze szyfrujące szlag trafiał. Tak jakbym był dealerem narkotyków uciekającym przed FBI i CIA. Gdzie to kupić taką poradę? Mogę dać max 1000 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CarlVonVogel: Czyli pytasz mnie o poradę która mam dać za darmo. Jeśli Cie zawiodę zostanę złodziejem Twojego czasu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Serwis autoryzowany firmy Apple.
A jeśli masz wielkie zapędy na jakiegoś hakiera od Apple i tak Ci na tym zależy no to faktycznie pewnie gdzies na Torze już to opisano. (σ ͜ʖσ)