Wpis z mikrobloga

EHA: Technologiczne Trendy 2021 - Zagłosuj i wygraj komputer z procesorem Intel Core i7 i kartą graficzną GeForce RTX 3070
Hej Mirasy, zapewne nie wszyscy widzieli, a więc ogłaszamy, że komputer do oddania mamy! I to nie byle jaki - miniaturowa maszyna z procesorem Intel Core i7-10700 oraz kartą graficzną GeForce RTX 3070 na pokładzie! Co trzeba zrobić? Wystarczy wziąć udział w naszej krótkiej ankiecie:

https://survey.alchemer.com/s3/6256470/EHA-2021-PL

Mowa o krótkim arkuszu składającym się z 28 zamkniętych pytań, którego wypełnienie nie zajmuje więcej niż 5 minut. Naturalnie jeśli jakaś tematyka nie jest waszą mocną stroną to możecie przejść dalej, chociaż liczą się dla nas wszystkie wasze odpowiedzi. Głosowanie trwa do 2 maja 2021.

W podzięce dla osób, które poświęcą swój czas na wypełnienie naszej ankiety mamy do oddania zestaw komputerowy Zotac Magnus One. By mieć szansę na wygraną prócz wypełnienia ankiety trzeba podać swój adres e-mail w ostatnim pytaniu. Posłuży on tylko do kontaktu ze zwycięzcą, nie zostanie wykorzystany do celów reklamowych czy przekazany dalej. Wygrana nie może zostać wymieniona na ekwiwalent pieniężny, wszystkie podatki opłaca grupa Parsec Media. Ze szczęśliwym zwycięzcą skontaktujemy się do końca maja 2021.

#purepc #komputery #pcmasterrace #technologia #ankieta #konkurs
Pobierz PurePC_pl - EHA: Technologiczne Trendy 2021 - Zagłosuj i wygraj komputer z procesorem...
źródło: comment_1618842717QfYUFLaajQOxKOtZbQmF18.jpg
  • 18
@Reevhar: AMD Ryzen 3 5300G, Ryzen 5 5600G i Ryzen 7 5700G to APU niestety tylko dla rynku OEM. Więc sensowne testy raczej zbyt szybko się nie pojawią, bo i Czerwoni niezbyt chętni do wysyłania sampli, ni osób nimi zainteresowanych nie jest dużo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurePC_pl: Kaszana trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zastanawiałem się nad sprzedaniem obecnego CPU i GPU i siedzieć na jakimś dobrym APU, bo w sumie do grania Series X w zupełności mi wystarcza. Na APU też jakieś gierki na low spokojnie pójdą.
Dzięki za info.
@PurePC_pl: Konkretna ankieta, widać, że nie pisał to student :D Czasem brakowało pola do wpisania inne ale z drugiej strony ankieta nie miałaby za bardzo sensu. Co do odpowiedzi powinna być jeszcze "Mam laptopa i komputer stacjonarny." Na marginesie, są jakieś odpowiednie testy mobilnych procesorów np. "i5-1035G1 (4 rdzenie, 8 wątków, 1.00-3.60 GHz, 6MB cache)"? Jestem ciekaw jak to się ma z wydajnością i zużyciem baterii, bo ten 1GHz mnie zaciekawił
@KsiundzRobak: Sugerowana cena producenta to bodajże 1599 euro.

@CapaldiTheDoctor: Zależy jak kto szybko czyta. ( ) Ale fakt, może faktycznie części osób zajmować to więcej, bo my pytania już znamy. Nasza wina. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mimo wszystko dziękujemy serdecznie za wypełnienie.

@NaxZST: Co do czasu jak wyżej, może faktycznie zajmuje chwilę dłużej. Ale pytań na pewno jest 28 +
@PurePC_pl: Sorki paliłem blanta przed XD wydawało się jak 50+ pytań.

Ale odpowiedziałem najlepiej jak umiem! Mam nadzieje ze zdałem test i wygram laptopa. Te 3070 z nowym i7 musi robić robotę ()