Wpis z mikrobloga

„Jestem takim miłym chłopcem, a żadna mnie nie chce ree”
„On tylko pstrykał palcami, ona go pewnie opluła, to zmanipulowane nagranie i to ona go pierwsza zaczęła bić mogła nie zwracać uwagi reeee”
Wykop nie przestaje mnie zadziwiać. Zamiast rzeczywiście robić coś dla mężczyzn, na przykład interesować się męskim zdrowiem (odsyłam do moich wpisów), Wy wolicie bezmyślnie komentować filmik z Twittera, nie wysilając się nawet na doczytanie. Wołam Was wszystkich, bo i tak Wielu z Was ma mnie na czarno, więc na tym nie stracę. Część z Was też jest u mnie na liście, tak przypuszczam. Jeśli tak jest, a chcecie odpowiedzieć pod tym wpisem, napiszcie do mnie wiadomość prywatną, odczytam wieczorem.

https://www.tvp.info/53376149/pobicie-kobiety-w-kauflandzie-w-lesznie-uderzona-z-piesci-przez-mezczyzne-bez-maseczki-nagranie-i-nowe-informacje-z-policji

W sieci pojawiły się też doniesienia, że uderzona kobieta miała wcześniej zaczepiać a nawet uderzyć dziecko mężczyzny; cios miał być odpowiedzią na pobicie dziecka. Rzecznik wielkopolskiej policji poinformował nas, że policja dysponuje pełnym nagraniem zdarzenia. Z nagrania wynika, że kobieta nie uderzyła dziecka a mężczyzna uderzył kobietę pierwszy.

Rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że tuż po zdarzeniu na miejsce przyjechali funkcjonariusze; wylegitymowali mężczyznę i kobietę oraz świadków zajścia.

W uzgodnieniu z Prokuraturą wszczynamy sprawę z urzędu.

Policjanci wylegitymowali na miejscu uczestników zdarzenia. Asp. szt. Żymełka przekazała, że zabezpieczono zapisy z monitoringu sklepu oraz przesłuchano zawiadamiającą.


https://poznan.tvp.pl/53365143/leszno-sprzeczka-w-markecie-mezczyzna-uderzyl-kobiete-w-twarz-aktualizacja

Aktualizacja, 19.04

Policja potwierdza, że powodem sprzeczki był brak maseczki. Mężczyzna wkrótce zostanie przesłuchany.


@JakubWedrowycz, @RKN_, @Denaturatus, @aleksiej-trexlebov, @suzaku0, @przyjacielsen, @szaolny, @L3stko, @Herubin, @token, @pocomilogin, @Silwerbalk, @KrS1, @Doomed, @RandomZWykopu, @Ravenek, @deliver, @C_H_M_I_E_L_U, @Wariatzwariowany, @Wariatzwariowany, @retzev, @Bonapartysta, @caveflacon

A wisieńką na torcie, crème de la crème jest @Sekularyzacja, który wkleił artykuł z kk, nie doczytawszy wcześniej, ile osób musi brać udział w bójce, żeby można było ją uznać za bójkę.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #bekazprzegrywow #neuropa
Znalezisko, o którym mowa: https://www.wykop.pl/link/6064097/wykop-efekt-szur-pobil-kobiete-w-kaufland-bo-zwrocila-mu-uwage-na-brak-maseczki/
  • 59
@KRISSVector: Powtórzę to co napisałem: zwrócenie uwagi, zapewne wulgarne i "z mordą" dało początek kolejnym zdarzeniom. Powtórzę: obywatel nie ma ma prawa dyktować swojego widzi mi się w stosunku do innej osoby szczególnie jeśli dotyczy to kwestii tak wątpliwie prawnej jak nakaz noszenia maseczek a właściwie pseudo noszenie brudnych szmat pod nosem i nakazywać mu cokolwiek wbrew jego woli. I powtórzę po raz trzeci: obywatelka mogła podjąć zgodne z prawem kroki