Wpis z mikrobloga

„Jestem takim miłym chłopcem, a żadna mnie nie chce ree”
„On tylko pstrykał palcami, ona go pewnie opluła, to zmanipulowane nagranie i to ona go pierwsza zaczęła bić mogła nie zwracać uwagi reeee”
Wykop nie przestaje mnie zadziwiać. Zamiast rzeczywiście robić coś dla mężczyzn, na przykład interesować się męskim zdrowiem (odsyłam do moich wpisów), Wy wolicie bezmyślnie komentować filmik z Twittera, nie wysilając się nawet na doczytanie. Wołam Was wszystkich, bo i tak Wielu z Was ma mnie na czarno, więc na tym nie stracę. Część z Was też jest u mnie na liście, tak przypuszczam. Jeśli tak jest, a chcecie odpowiedzieć pod tym wpisem, napiszcie do mnie wiadomość prywatną, odczytam wieczorem.

https://www.tvp.info/53376149/pobicie-kobiety-w-kauflandzie-w-lesznie-uderzona-z-piesci-przez-mezczyzne-bez-maseczki-nagranie-i-nowe-informacje-z-policji

W sieci pojawiły się też doniesienia, że uderzona kobieta miała wcześniej zaczepiać a nawet uderzyć dziecko mężczyzny; cios miał być odpowiedzią na pobicie dziecka. Rzecznik wielkopolskiej policji poinformował nas, że policja dysponuje pełnym nagraniem zdarzenia. Z nagrania wynika, że kobieta nie uderzyła dziecka a mężczyzna uderzył kobietę pierwszy.

Rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że tuż po zdarzeniu na miejsce przyjechali funkcjonariusze; wylegitymowali mężczyznę i kobietę oraz świadków zajścia.

W uzgodnieniu z Prokuraturą wszczynamy sprawę z urzędu.

Policjanci wylegitymowali na miejscu uczestników zdarzenia. Asp. szt. Żymełka przekazała, że zabezpieczono zapisy z monitoringu sklepu oraz przesłuchano zawiadamiającą.


https://poznan.tvp.pl/53365143/leszno-sprzeczka-w-markecie-mezczyzna-uderzyl-kobiete-w-twarz-aktualizacja

Aktualizacja, 19.04

Policja potwierdza, że powodem sprzeczki był brak maseczki. Mężczyzna wkrótce zostanie przesłuchany.


@JakubWedrowycz, @RKN_, @Denaturatus, @aleksiej-trexlebov, @suzaku0, @przyjacielsen, @szaolny, @L3stko, @Herubin, @token, @pocomilogin, @Silwerbalk, @KrS1, @Doomed, @RandomZWykopu, @Ravenek, @deliver, @C_H_M_I_E_L_U, @Wariatzwariowany, @Wariatzwariowany, @retzev, @Bonapartysta, @caveflacon

A wisieńką na torcie, crème de la crème jest @Sekularyzacja, który wkleił artykuł z kk, nie doczytawszy wcześniej, ile osób musi brać udział w bójce, żeby można było ją uznać za bójkę.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #bekazprzegrywow #neuropa
Znalezisko, o którym mowa: https://www.wykop.pl/link/6064097/wykop-efekt-szur-pobil-kobiete-w-kaufland-bo-zwrocila-mu-uwage-na-brak-maseczki/
  • 59
to zakładając, że policjantowi można ufać w tym temacie, uważam sprawę za wystarczająco jednoznaczną.


@Ravenek: Cieszę się. Tym bardziej, iż był to rzecznik. Teza też była tutaj jednoznaczna, oczywiście zgodna z tym, co mówi Policja.
@KRISSVector No i po co mnie wołasz, film wrzucony w sieć nie był cały więc żadnych wniosków wyciągnąć nie można było?

Już kojarzę ze dwie takie akcje co ktoś wrzucił w sieć coś pociętego, gościa zaczęli linczować sąsiedzi, a potem się okazało że to jednak nie on - ale tego już nikt nie wiedział, a gość miał #!$%@?.

Co w tym dziwnego że nie łykam wszystkiego jak pelikan? A co jak by
@KRISSVector jeszcze dopiszę - sam pokazałeś swoją ignorancję względem tego co napisałem więc mam w piździe to co Ty napisałęś, nawet wrzuciłeś cytat:

"Rzecznik wielkopolskiej policji poinformował nas, że policja dysponuje pełnym nagraniem zdarzenia."

Zajebiśice że rzecznik ma, ale nikt inny tego nie widział, a na tym filmiku nie widać wszystkiego, co z kolei oznacza że mogło się zdarzyć wszystko, dziękuję dowidzenia, sprawa zamknięta i o tym włąśnie pisałem. Sprawa nagrania dla