Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mothman-: bogata medialnie. Z bogatą historią, potencjałem, #!$%@? nie powstała nazwa na to, by jednoznacznie określić wszystkie te kluby do kupy. Napisałbym "wielkie" to też byś się #!$%@?ł że w zasadzie Arsenal to nic nie wygrał. Zadłużona Barcelona tym się różni od zadłużonej Legii, że ci pierwsi odrobią to z nawiązką bo są Barceloną, a Legia będzie gównem dalej
@Sojerr: Postawili się mafii tworząc sobie swoją mafie, do której będą przyjmować według swojego widzimisie, i w której ponad połowa z tych klubów jedyne co będzie mogła zrobić, to wegetować i dostarczać punkty Realowi, Barcelonie czy City xD Esencja futbolu - gra po kwalifikacje, Dawid vs Goliat, Leicester z trofeum za Premier League, Ajax klepiący Real czy Legia Sporting właśnie się skończyły. Baw się dobrze oglądając mecz pomiędzy Arsenalem i Tottenhamem
@nn1upl: tak. Przynajmniej się nie kryją za egidą biednych klubów którym też trzeba dać pograć. Delegat uefy sobie poleci samolocikiem, wypije winko, uściśnie dłoń i policzy pieniążki, ale klub ma #!$%@?ć na drugi koniec Europy 10 razy w ciągu roku, bo wincyj #!$%@? meczów, wincyj pucharów
@nn1upl: myślałem że mówimy o debilizmach uefy, to ktoś inny organizuje puchary w Europie? Ktoś w ogóle organizuje poza UEFA? A nie, czekaj, jest monopol, ojej. Trzeba robić tak jak pan z UEFA powie, chlip.
@Sojerr: Ja #!$%@?ę XD Typie. Nikt nie jest fanem UEFY. Powiem więcej - chętnie zobaczyłbym jak ta organizacja jest orana w #!$%@? i zostaje utworzone coś nowego, SENSOWNEGO. Problem w tym, że Superliga nie ma nic wspólnego z pojęciem "sensowny projekt". Naprawdę nie chce mi się tego tłumaczyć, bo to jest więcej niż oczywiste. Już samo to, że pierwszym prezesem (prezydentem? nie wiem) tego tworu został Florentino Perez każe mi wysnuć
@nn1upl: jeśli na miejscu klubów jesteś w stanie zorganizować projekt bardziej sensowny i rentowny, to słucham. Bo mi się właśnie wydaje, że lepszego projektu te kilkanaście klubów nie mogło wymyśleć. Pamiętaj, że duża część klubów też nie jest pozostawiona samym sobie i nie nasra we własne gniazdo (federacje krajowe) bo ich na to nie stać. Stąd małe kluby nie ma opcji, żeby się odważyły na taki ruch. Przynajmniej nie na starcie.
@Sojerr: UEFE #!$%@?ć, ale ta propozycja superligi to kawał nieuczciwego #!$%@?. Kluby, które nawet nie zaliczają się do najlepszych (jak Arsenal, Spurs czy Milan) tworzą jakąś swoją zamkniętą i bezpieczną bańkę nastawioną jedynie na zysk

jeszcze jakieś pastuchy zabiorą ci punkty i potem robi się problem


nawet pastuch potrafi wygrać z potężną drużyną, a skoro jakaś drużyna walczy o miano "najlepszej w Europie" to musi wygrywać z każdym

Mam nadzieję, że