Wpis z mikrobloga

@PrzekliniakCQ: hahahah, to Ty ziomek stary jesteś!
No, to musisz mieć wszystko w ikolicy zjeżdżone :)

Polecasz jakieś konkretne miejsca w tej okolicy?
Tak żeby zamknąć się w 40-50km w obie strony (i nie jechać po drogach z tirami).

Mieszkam niedaleko, no i jakoś chcę się zabrać za zwiedzanie rowerem okolicy w tym sezonie.
  • Odpowiedz
@PrzekliniakCQ: z Józefowa, Warszawską część MPK to już całą złaziłem :D trochę tych pozostałych lasów też złaziłem na jakis zabawach na orientację, ale nie wiedziałem ostatnio dokąd się warto wybrać na rower.

Fajna mapka, właśnie czegoś takiego szukałem :D

Ja aż tak dużo nie jeżdżę żeby sie bawić w kwadraty, ale jak jest cel podróży to się fajniej jedzie :D
  • Odpowiedz
@Quirang: no to czas na południe :), naprawdę fajne tereny i trzeba się sprężać żeby je zobaczyć, bo tną lasy na potęgę, zmieniają się z tygodnia na tydzień. Dużo ciekawych bagien, mnóstwo zwierzyny, a za miesiąc będzie tam pięknie, jak się wszystko zazieleni.
  • Odpowiedz
@PrzekliniakCQ: Świder i Mienia są świetne :)

Są jakieś ścieżki nad świdrem w górę rzeki powyżej miejsca gdzie Mienia do niego wpada? Bo od dopływu Mieni do Świdra do ujścia do Wisły to już na pamięć znam xD

I nad Mienią jest coś dalej za trasą Lubelską?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzekliniakCQ: myślałem że tylko ja tak myje xdd Idealnie "smary" czyści i można nałożyć nowe na łańcuch, sam czyszczę tak często i rower śmiga xd
  • Odpowiedz
Są jakieś ścieżki nad świdrem w górę rzeki powyżej miejsca gdzie Mienia do niego wpada?


@Quirang: tak, Świder ciągnie się do Wólki Mlądzkiej, później do Glinianki, ale tu chyba nie cały czas brzegiem, a dalej to już różnie, przynajmniej dla roweru, pieszo pewnie spokojnie brzegiem da radę. Z kolei brzegiem Mieni dotrzesz do Wiązowny i trochę dalej, ja chyba dojechałem do stawów hodowlanych, Mienia przepływa między nimi (na zdjęciu), ale dokładnie
P.....Q - > Są jakieś ścieżki nad świdrem w górę rzeki powyżej miejsca gdzie Mienia d...

źródło: comment_1618924854s9pks1mpxB3c8h2Ixh0nQI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz