Wpis z mikrobloga

Jest godzina 6:30. Mama cię budzi do szkoły. Mówisz, że źle się czujesz, więc dotyka czoła. Ciepłe. Termometr wskazuje 37.5. Zostajesz w domu, przenosisz się z kołdrą do salonu. Włączasz Cartoon Network. Leci Krowa i Kurczak. Potem będą Bliźniaki Cramp, a potem Ed, Edd i Eddy.
Mama zrobiła kakao.
  • 182
@vojtyla: Ta, "zostajesz w domu". 37.5 nie było wymówką gdy byłem dzieckiem xD Musiałem już naprawdę umierający być, by matka mi pozwoliła zostać w domu, a jak tylko ociupinkę lepiej się poczułem to od razu na kopach do szkoły wyganiała. I tak chodziłem w szkole zasmarkany przez większość czasu. Swoim dzieciom tego nie zrobię, bo efekty ciągną się za mną do tej pory, a już mam prawie 30-tkę na karku (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@vojtyla: jest 4:30, że snu wyrywa cię pisk budzika z budżetowego telefonu. Idziesz do łazienki i w lustrze widzisz swój #!$%@?, zmęczony, nie ogolony ryj. Źle się czujesz ale wiesz, że musisz pojechać do fabryki azbestu, bo masz kredyt. Na śniadanie kawa i papieros. O 5:14 rusza autobus do obozu pracy, gdzie przez najbliższe 10 godzin będziesz nadwyrezal ręce i plecy ze świadomością, że robisz to za 2800zl. Nie pamiętasz już
@vojtyla: Piemkne czasy ()
Ja uwielbiałem poranny blok na Polsacie /Polsacie 2:
- Buła i Spóła
- Kiepscy
- Miodowe Lata
- 13 Posterunek
- Rodzina zastępcza

A później doszło jesczze Comedy Central i było tam kilka perełek jak:
-Scrubs ("hoży doktorzy")
- On ona i dzieciaki
- Diabli Nadali
- Wszyscy kochają Reymonda
- Jak Poznałem Wasza matke
- Friends

Ale pamiętam też
@vojtyla: Ja bym policzył na palcach jednej ręki ile razy rodzice pozwolili mi nie iść do szkoły przez chorobę przez te 12 lat szkoły. Musiałem wagarować, żeby uniknąć wstydu jakim jest odbieranie na koniec roku przy całej szkole dyplomu za 100% frekwencję i jakiejś książki o gównie.