Wpis z mikrobloga

@Koner1391: Nikt mi nie płaci, jeśli teraz wszyscy zainwestujemy i nagłośnimy ten projekt, za jakiś czas znajdzie się on na Binance czy innych giełdach, za rok zacnie urośnie i wszyscy wyjdziemy z dobrym profitem.
Jak projekt zostanie ubity, poddany sceptycyzmowi (choć uważam że to naprawdę wartościowy projekt), nie wejdzie wtedy na giełdy a wtedy wszyscy stracimy.
Ja bym nie promował po swojej stronie tego projektu, wiedząc że to g---o. Poza
  • Odpowiedz
@Syntax: Wiele pokoleń na nim zarobi () Każdy kto wpłacił X wyciągnie X razy 1000000%. Podkreślam: każdy! I później ich dzieci też. to czysta matematyka
  • Odpowiedz
@Koner1391: Jestem nakręcony ale niestety z małym portfelem 100$ to mało. Ale może z drugiej strony bezpiecznie.
Rzeczywistość pokazuje, że te wszystkie shitcoiny mają realny potencjał, ponieważ świat zmienia się w sposób nie do ogarnięcia nawet dla mnie. Myślę że to nie chodzi konkretnie o safemoon, ale o całe zjawisko. I to naprawdę będzie eksplodować, ponieważ klasyczne banki centralne przegrają z tym prędzej czy później. Nawet jak wprowadzą swoje własne
  • Odpowiedz
@Syntax: ja tam Cie rozumiem, też wskoczyłem do tej rakiety za sportowe 100 ziko. Mam tego 13 milionów, więc jeśli jakimś cudem cena powędruje w okolice kilkunastu-kilkudziesięciu centów przez najblizsze kilka lat to zwrot i tak będzie fajny, a jak nie, to i tak nic sensownego bym za te 100 ziko nie zrobił xD

A safemoon ciągle nagania, więc ma potencjał; szkoda, ze przez lenistwo wcześniej się w to nie
  • Odpowiedz
@Puszkov: serio wierzycie, że to będzie istnieć kilka lat xddddd to czysty program typu hyip. Twórcy zarobią i się zwinOm. Sam mam tego z kilkanaście milionów ale będzie trzeba wiedzieć kiedy wyjść.
  • Odpowiedz
@Puszkov: No właśnie... Większość ludzi tego nie ogarnie. Ale jak zostanie to wylistowane oficjalnie na binance, za 0.003$ a potem jeszcze polecą pompy marketingowe i Elon stwierdzi że leci na księżyc, to DOGE przy tym może okazać się zabawką. Oczywiście może okazać się że Elon będzie wierny tylko piesełowi, ale jakiś inny geniusz za 10-20 lat stwierdzi że SafeMoon to jego marka i znów wszystko eksploduje...
Samo zjawisko NFT, wydaje
  • Odpowiedz
@Numi123: Sluchaj, 100 złoty w to wpakowałem. Na dobrą sprawę prawdopodobnie o tym zapomnę po kilku tygodniach xd

Większe gówna na tych giełdach egzystują przez lata, więc nie wiem czemu safemoon miałby przepaść. Najwyzej będzie wisiał na listach bez celu
  • Odpowiedz
@Numi123: Dogecoin też był gównem a wystarczy sobie zobaczyć jak teraz stoi xD

Nie wiadomo co elonowi o--------i, bo może na starshipie namalować doge lecącego na rakiecie safemoona i cena w--------i jak nigdy, zbyt duży hype i potencjał jest obecnie na to, zeby nie zaryzykowac
  • Odpowiedz
@Puszkov: tzn. wiem ja też wpakowałem drobniaki więc szkoda nie będzie xd rozumiem Cię ale wątpię, że będzie to istniało dłużej jak kilka miesięcy wprzód
  • Odpowiedz
@Soshi: p.s nie widzę powodu dlaczego devsi mieliby zawinąć interes, zarobia na tym kilka baniek, ale dlaczego nie zarobić kilkadziesiąt skoro pomysł i potencjał bardzo fajny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz