Wpis z mikrobloga

Oj chyba długo będę dochodził do siebie bo przeżyciach z wczorajszej nocy XD
Ale od początku, bo musiałem troche ochłonąć, Ukrainka zdecydowanie za łatwo dała się wczoraj namówić, żeby spędzić wieczór u mnie. Juz na samym początku mi coś nie grało,bo sama mówiła że idziemy do mnie. Przez chwilę to myślałem, że może ona chce mnie okraść, jak pisaliśmy to niby się wstydziła, a teraz sama nalegała. Ale dobra przeszliśmy się na krótki spacer, a potem szybko na chatę. Puściłem telewizję, żeby sobie grała w tle, a my gadaliśmy przy herbacie. Rozmowa taka troche o niczym, ale wchodziła w całkiem sporo podtekstów. Po około 30 minutach, zrobiła się jakaś taka bardzo lepka do mnie xD Ciągle chciała się przytulać. Nie to żebym miał coś przeciwko, ale jakoś tak już średnio mi się podobała. Nie miała na sobie kurtki, to widać było dosyć spory brzuch. Włosy nad ustami jak na pierwszym spotkaniu wciąż były, ale niestety nie tylko tam, bo rąk też nie goli. W mojej głowie wojna myśli, bo z jednej strony okazja sama się nadarzyła, a z drugiej no jednak wolałbym żeby inaczej wyglądała. W momencie gdy usiadła mi na kolanach, wiedziałem że chce się całować, a ja tylko sobie mówiłem, żeby nie myśleć o tym wąsie. Gdyby nie to, to naprawdę była w tym niezła. Niestety najgorsze było dopiero przede mną, zdjęła mi koszulkę, lekka gra wstępna. Oboje już mocno pobudzeni, ja rozebrany, ona w samych majtkach, ale patrzę w dół żeby je z niej zdjąć, a tam busz wystaje, no przyznam szczerze, że dawno mnie coś tak nie obrzydziło. Może na Ukrainie to normalne, ale nigdy wcześniej się z czymś takim u Polki nie spotkałem. Czułem, że benek nie będzie miał ochoty wchodzić do lasu i faktycznie tak było. Ona speszona, mi chciało się śmiać, najlepsze jest to że chyba nie ogarneła czym spowodowana taka reakcja. Próbując ratować sytuację, wzięła lufę do japy, ale w tym momencie to już się totalnie zablokowałem i wiedziałem, że może kombinować ale ni #!$%@? nic z tego nie będzie. Po krótkim czasie przestała i chyba nikogo nie zaskoczę chciała się przytulać. Zapytałem ją czy ma jutro wolne, bo jak chce to może sobie zostać już do rana. Jakoś tak glupio mi było, teraz myślę że mogłem jej taksówkę opłacić i chociaż miałbym spokój, bo jednak średnio sie z nią spało w jednym łóżku. Dosyć szybko zasnęła, wstaliśmy rano powiedziała, że możemy spróbować drugi raz. Rzecz w tym, że ja już nie chciałem z nią niczego próbować, więc powiedziałem, że jestem głodny, a to już zostawmy na kolejne spotkanie. Chciałem, żeby sobie poszła w #!$%@? i tyle. Zjadłem z nią śniadanie i odprowadziłem pod klatkę. Trzeciego spotkania na bank nie będzie, bo juz mi starczy takich doświadczeń. Teraz tylko stopniowo mniej jej odpisywać i #!$%@?. Po tym wszystkim nie dziwię się, że ludzie wracają do byłych, bo jednak gdy po zerwaniu trafiasz z bajora do szamba to i tak jest spora róznica mimo, że i tu i tu syf.
#badoo #tinder #randkujzwykopem
  • 28
@WscieklySasquatch: ahahahaha OP delivered thx miras, wiesz to jest wlasnie to, dlatego czasami nie warto sie nakrecac na kobiety, no bo szkoda po prostu czasu... znajdziesz jakas ladna, lepiej nic nie ruchac niz ruchac byle co i miec odruchy wymiotne przy wspominaniu. Ale fakt faktem napalona byla strasznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WscieklySasquatch: też miałem jedna łaskę co nie goliła na gładko miejsc intymnych i nie ukrywam, że choć źle nie wyglądała to kłuje coś takiego w penisa xD

No ale jak mówisz że miała wąs i jeszcze te ręce nieogolone to spodziewałem się, że po ściągnięciu majtek będzie penis xD
@WscieklySasquatch: to samo mialem tylko laska sama zaprosiła, zaczęła obrabiac kolbę po czym sciaga spodnie a tam bokiem majtów widzę busz. Opadłem w moment i co by nie zrobiła to flak do końca spotkania. Niezręcznie ale zawinąłem sie po przytulaskach. Obleśne w #!$%@?. Inna przyszła w leginsach a tam takie grube udziska i łydy i jak balerony. Też celowałem w szybką ewakuację xD