Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kompek: 1. Gdzie ten sam poziom? Podałem jak w Polsce uniknąć strasznej lekcji tolerancji. Pominąłem to co najważniejsze czyli pytanie co to za religia której przeszkadzają takie lekcje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Gdzie tam coś o zakazie?
3. No dokładnie ten poziom reprezentujesz co oni ze swoimi argumentami xd
4. No ma, czasem napisze coś głupiego na twiterze. Aż strach zjeść kotleta. Nie bez powodu jest
  • Odpowiedz
dostęp do broni to abstrakcja i nie powinien obowiązywać


@TakiseWatykaniak: Super, to kiedy zakazujemy noży, siekier i łuków?

1. Gdzie ten sam poziom? Podałem jak w Polsce uniknąć strasznej lekcji tolerancji.


@BrakPomysluNaNick: A ja podałem jak uniknąć tej strasznej partii, której tak wszyscy nie lubią ¯\_(ツ)_/¯

pytanie co to za religia której przeszkadzają takie lekcje?


@BrakPomysluNaNick: Nie wiem skąd kolega wyżej to powiązał, bo to raczej kwestia światopoglądowa. Osobiście
  • Odpowiedz
z anegdotkami


@TakiseWatykaniak: Jakimi anegdotkami? Przecież nóż czy siekiera to niebezpieczne i mordercze narzędzia. Co, może w Londynie nie ma problemu z napadami przy użyciu noży?

wczoraj obejrzałem se film


@TakiseWatykaniak: I Ty chcesz komuś zarzucać używanie anegdotek xDDDDDDDDDDDD

strzał z broni sprawia że tracisz równowagę, upadasz, chwilę potem wystarczy już tylko strzał w głowę


@TakiseWatykaniak: A no tak, bo jak ktoś Cię #!$%@? siekierą to wcale nie stracisz
  • Odpowiedz
koleś popiera pewnie korwina czy konfę


@TakiseWatykaniak: Używając metafory w temacie - trafiłeś jak kulą w płot xD

broń palna to jednak coś mocniejszego niż siekiera przed którą jeszcze jako tako można spier...lić


@TakiseWatykaniak: Przed bronią palną też można #!$%@?ć albo się schować. No i dalej masz łuk, którym po treningu można ranić ludzi na sporych dystansach. Nie wspominając o nożach do rzucania, którymi też można ranić na dystans.

i
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick mozesz mnie nazywać prawakiem do woli jeśli dzięki temu nie przegrzeją ci się zwoje i łatwiej ci będzie zaszufladkować mnie w swoim ciasnym, pełnym schematów umyśle gdzie każdy kto sie z tobą nie zgadza to prawak z urojeniami.

Twoje argumenty typu "bo seby i janusze wyciagną klamkę i cie zastrzelą bez powodu na ulicy" to klasyczny przykład irracjonalnego, niczym nie popartego strachu przed bronią palną.
  • Odpowiedz
@maciejze: podobnie jak argumenty o obronie w jednym z najbezpieczniejszych krajów świata. Przyznaję że to trollowanie bo ja ten problem (dostępu do broni) mam głęboko w dupie. Tyle jest w tym kraju ważniejszych rzeczy które można by naprawić że rozprawianie o tym z każdej możliwej strony jest śmieszne.
  • Odpowiedz