Wpis z mikrobloga

@Hepburn: więcej wyzwisk, piany na pysku i oderwania od rzeczywistości, na pewno wtedy ktoś twoje chcenie potraktuje poważnie. xd

Ja chcę żyć w miejscu gdzie mam prawo użyć broni palnej w stosunku do osób, które atakują mnie, bliskich tudzież własność.

Żyjesz w takim miejscu.
  • Odpowiedz
nie mogę strzelać do napastnika bo zaraz ktoś uzna, że przekroczyłem granice obrony koniecznej!


@Hepburn: gówno prawda.

Mógłbym sobie kupić takich ~ 20. I chętnie bym sprawił sobie taki wynalazek, ale nie mogę bo zaraz dzbaniarstwo czerwone będzie łkało, że będę strzelał po sąsiadach albo inne brednie. Generalnie podejrzewam, chociaż nie ma się czym chwalić, że mam więcej pieniędzy niż ty i cała twoja rodzina zdoła zarobić przez najbliższy eon lat xDD

Wstawaj,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BrakPomysluNaNick: Jaki nasz lider? Co ty sobie o mnie roisz? Po prostu irytuje mnie to, że wy lewusy porównujcie każdego prawicowca do jakichś pastuchów z Arabii. W waszym wykrzywionym mniemaniu każdy, kto nie zgadza się z wami, jest skrajnym prawicowcem, faszystą, nazistą i religijnym fundamentalistą (zarówno katolickim jak i muzułmańskim). Nie potraficie pogodzić się z tym, że ktoś może mieć poglądy inne od was i tym mnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
każdy ma prawo do atomowego krasnala w ogródku a jak nie to jest komunizm


@BrakPomysluNaNick: Każdy obywatel powinien posiadać w ogródku ICBM z głowicą termonuklearną, złego człowieka z bronią atomową może powstrzymać tylko dobry człowiek z arsenałem nuklearnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jest bardzo liberalny dostęp do broni a jak nie masz paru groszy na swoje hobby to twój problem.


@BrakPomysluNaNick: Czy ja coś pisałem o pieniądzach ? I nie w PL nie ma liberalnego prawa do posiadania broni. Czasami można nawet stwierdzić że w PL jest lekko patologiczne prawo do posiadania broni.
  • Odpowiedz