Wpis z mikrobloga

@Aokx: Ja nie wiem, co jedne poglądy przeszkadzają drugim. Przecież kraj może być jednocześnie liberalny i kapitalistyczny. To nawet współgra ze sobą. No chyba, że jedni politycy chcą zakazywać tego, a drudzy tamtego i nikt nie jest tak naprawdę liberalny.
  • Odpowiedz
@Hepburn: taki z ciebie kozak milioner a nie kupisz sobie wymarzonego czołgu bo boisz się "łkającego lewactwa"? Dobrze, że ja z moimi tysiącami na koncie nie jestem taką miękką fają i jak coś chcę, to sobie kupuję. xD
  • Odpowiedz
Armaty, haubice i inne działa, a także armatki, działka, broń przeciwpancerna i wszelkie podobne urządzenia bojowe, nie przeznaczone i (z uwagi na swoją konstrukcję lub wagę) nie zdatne do przenoszenia przez człowieka lub grupę ludzi nie są objęte w ogóle regulacją UBiA. Są one bowiem „nieprzenośne” i jako takie nie wyczerpują definicji „broń palna”.

Co ciekawsze, w systemie polskiego prawa, brak jest przepisów które zakazywałyby ich posiadania.

@Hepburn: Ślepyś czy
  • Odpowiedz
@Hepburn: aha, chcesz do kogoś strzelać bo niszczy czyjąś własność, czyli jak przez przypadek wjedziesz mi samochodem w płot, nie wiem zdarzył się wypadek, to mogę cię na miejscu #!$%@?ć, proste.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick:
1. ogromne podatki na samochody, debilne ograniczenia "ekologiczne", strefy wolne od --lgbt--- silnika spalinowego (żeby to cokolwiek dawało xD)
2. szykanowanie katolików, propsowanie islamu

echhh szkoda strzępić ryja na podawanie dalszych przykładów
  • Odpowiedz
a czego z tego zabrania lewica? Może prócz ostatniego bo to oksymoron, ale to trzeba umieć czytać. xD Szczególnie ten samochód bekowy bo prawica do której Korwin wali konia niedawno zniosła zakaz w AS. xD


@BrakPomysluNaNick: w sumie to smutne, że swoim sensownym komentarzem wyciągasz w gorące dzbana-OPa.
  • Odpowiedz
@bylobylatwiejgdybymniebyldaltonista: 1. to robi i lewica i prawica
2. szykanowanie katolików to urojenia a promuje islam ten komu akurat się to opłaca, w Europie zachodniej to ostatnio raczej niemodne w przeciwieństwie do konserwatywnej prawicowej Rosji gdzie Putin dość mocno to robi ¯\_(ツ)_/¯
Ale łap plusa za próbę napisania czegoś konkretnego.
EDIT
Sory jednak nie dam ci plusa bo wykop sie popsuł i przy twoim komentarzu mi wywala Limit zapytań został
  • Odpowiedz