Wpis z mikrobloga

@kompek: nie podałeś jak uniknąć tej strasznej partii pozostając w Polsce. Jak ci się nie podobają lekcje tolerancji to też możesz jechać, znajdziesz wiele krajów gdzie ich nie ma. ¯\_(ツ)_/¯ A jak jesteś rzekomo trollnościowcem to powinieneś tej partii nie lubić tak samo jak lewaki.
Co do marnowania czasu to ok, wywalić religię, gw, lekcje tolerancji, 3x to samo na historii i co tam jeszcze jest bez sensu, dać logikę, ekonomię
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: Liberalny nie musi oznaczać, że kupujesz klamkę w monopolowym na dowód. I bardzo dobrze, że trzeba mieć "papier". Lepiej żebyś nie miał broni, niż żeby leżała w domu bez wiedzy jak jej używać, bo to się może skończyć nieumyślną tragedią.

A gdzie chcesz trzymać broń jak nie w sejfie? W pudełku po butach?
  • Odpowiedz
nie podałeś jak uniknąć tej strasznej partii pozostając w Polsce.


@BrakPomysluNaNick: A to teraz dodajesz jakieś dodatkowe warunki, wcześniej nie było mowy o czymś takim, tylko o unikaniu tego co Ci się nie podoba ¯\_(ツ)_/¯

A jak jesteś rzekomo trollnościowcem to powinieneś tej partii nie lubić tak samo jak lewaki.


@BrakPomysluNaNick: I nie lubię, po prostu to był najłatwiejszy przykład jaki mi akurat w danej chwili przyszedł do głowy.

dalej
  • Odpowiedz
A to teraz dodajesz jakieś dodatkowe warunki, wcześniej nie było mowy o czymś takim, tylko o unikaniu tego co Ci się nie podoba ¯_(ツ)_/¯


@kompek: przecież to ty zacząłeś ten temat więc o czym ty piszesz. xD Ja nic o unikaniu PiS-u nie pisałem, to jedna z twoich prób zmiany tematu.
Broń - we wpisie jest o tym że konserwatywka chce broń do obrony a nie ogólnie o prawie do posiadania
  • Odpowiedz
przecież to ty zacząłeś ten temat więc o czym ty piszesz. xD Ja nic o unikaniu PiS-u nie pisałem, to jedna z twoich prób zmiany tematu.


@BrakPomysluNaNick: ()
Piszesz, że skoro komuś nie pasują lekcje tolerancji, to może sobie dziecko uczyć w domu. Żeby Ci unaocznić, jak głupi jest to pomysł i jak bardzo trzeba pod tym kątem zmienić całe swoje życie, dałem Ci przykład na tym
  • Odpowiedz
#!$%@?, że się tak wyrażę, lewicy do tego czym chcę bronić swojej własności


@Hepburn: ależ oczywiście, że jej jest coś, bo nie żyjesz w izolacji i efekt Twoich poczynań ma wpływ na szersze społeczeństwo.
  • Odpowiedz