Wpis z mikrobloga

Co Panowie powiecie na takie czarne mazidło do Opon pod kątem przedłużenia trwałości gumy. Różnie na to mówią, dressing, czernidło itp. Chodzi o to, czy faktycznie Oprócz efektu wizualnego będzie efekt natłuszczenia i ochrony gumy przed słońcem nagrzewaniem wysychaniem itp dzięki czemu przy przebiegach jakie słabi latacze robią na moto pozwolą dłużej latać na gumie bez kupna nowej. Bo duża część motocyklistów częściej zmienia opony z powodu zestarzenia i pękania a nie z powodu zużycia bieżnika jazdą. Ja kupiłem takie czernidło tanie z K2 ale nie wiem czy to nie pic z tą trwałością... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Żeby zaraz nie było draki! Nie wolno oczywiście po powierzchni styku z drogą tego smarować bo przestanie kleić. Chodzi o smarowanie bocznej powierzchni! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle
Pobierz yellowman - Co Panowie powiecie na takie czarne mazidło do Opon pod kątem przedłużeni...
źródło: comment_1618653679PQZAi4Ahb298bwcAwIA74C.jpg
  • 13
zeby pod wplywem uv nie degradowala sie guma


@Tylko_noc: No spoko...tylko co Ci da, że boki opon będą piękne, czarne, świecące i pachnące, skoro czoło i bieżnik opony będą gówno warte? ;)
A teraz widzę że zamiast wyśmiania i odesłania na śmietnik ludzie na ten temat poważnie dyskutują.

Przepraszam ale musze zapytać, #!$%@?ło Was ostatecznie?


@Man_of_Gx: co złego jest w odpowiedzi na głupie pytanie? Serio pytam?