Wpis z mikrobloga

Iza i Kamil to trochę taka parka jak Aga i Wojtek. Tam też były grażynkowe klimaty i cała rodzinka ich wspierała i oni sami też mieli fajne podejście a przecież w urzędzie Aga miała mine jak Iza i przez chwilę wyglądało to jakby nic z tego miało nie wyjść. Maciek i Laura to Darek i Ewa. Maciek wygląda na dobrego człowieka ,ale chyba na tym etapie średnio się nadaje na męża. Jest strasznie rozlazły i niezdecydowany. Mam wrażenie ,że też bałby się pokroić pizze i zastanawiam się czy on w ogóle był kiedyś w związku.

Jak zobaczyłam mieszkanie Laury to od razu pomyślałam ,że Karol byłby zachwycony. Oni mają ten sam styl, takie samo zamiłowanie do dekoracji wnętrz i są tak samo poukładani. Plus Laura jest brunetką. Myślę ,że to mogło by wypalić.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
@Youty: dokładnie, wsparcie rodziny jest mega ważne. Może gdyby matka Agaty nie ryła jej tak głowy w 3-ciej edycji to może też by coś z tego było bo koleś wydawał się zainteresowany Agatą na początku.

@galicjanin @elena-mary mega fajnie by było gdyby byli razem ,ale myśle ,że Karola zaraz ktoś wyłowi na insta.