Wpis z mikrobloga

Siemano, mam dla was protipa w biedronce. Kasy samoobslugowe nie daja mozliwowsci wpisania ilosci produktow, ktore kupujecie. Moze to zrobic tylko pracownik. Sprawdzalem to na litrowych zgrzewkach coli zero i dziala. Zatem jesli nie moge recznie wpisac ilosci a kupuje na przyklad 12 butelek (3 zgrzewki) to skanuje jedna butelke i klade zgrzewke na wadze. Waga nie wychwytuje w tym przypadku, ze polozylem ich wiecej (nie wiem dlaczego) tylko odczytuje, ze odlozyliscie na nia ta butelke. Tym oto sposobem w cenie jednej butelki bierzecie szesc. Z kolejna zgrzewka powtarzacie, czyli skanujecie jedna i kladziecie zgrzewke. W ten sposob przy trzech zgrzewkach coli placicie za trzy butelki przez to, ze nie mozecie wpisac ilosci a przeciez nie bedziecie skanowac 12 razy tej samej butelki :) wazne aby nie kupowac w tym samym momencie alkoholu lub nie czytac kodu, ktory nie istnieje bo przychodzi pracownik i widzi, ze zeskanowaliscie tylko jedna butelke. W kazdym innym wypadku przy #!$%@? w biedrze na kasach nikt was nawet nie zauwazy.

#protip #biedronka #oszczedzanie
Pobierz Gordoniasty - Siemano, mam dla was protipa w biedronce. Kasy samoobslugowe nie daja m...
źródło: comment_16185703272N7ZZE5prRDaDWt8dLexwT.jpg
  • 181
@mjjm @Jarem12 w Kauflandzie można. Nawet pani zachęca do samodzielniego wpisywania po przeszkoleniu klienta ;) całe zgrzewki fasolki w puszce sobie legancko wbijałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)