Wpis z mikrobloga

Jest piątek, dochodzi godzina 10.02, a więc pojawiam się tutaj, by zaprosić Was wszystkich na kolejny odcinek programu o polskim piłkarstwie "Dwaj zgryźliwi tetrycy". Zapraszam tym goręcej, że w roli miniatury obsadziłem jeden z moich ulubionych wykopowych memów, który tak idealnie pasuje do sytuacji w Ekstraklasie i I lidze, że robi się ciepło na sercu.

Co w programie? Najpierw dwie minuty odliczania, dlatego start o 10.02. Potem kłócimy się z Leszkiem o to, czy sezon przejściowy istnieje, potem się bijemy, ale tego kamera nie łapie. Wracamy na zagadkę, gdzie ślubujemy sobie wierność aż do końca (jeśli wszystko będzie dobrze szło), tak jak prezes Jacek Klimek obiecał Leszkowi Ojrzyńskiemu, że będą razem aż do końca (jeśli wszystko będzie dobrze szło).

Będzie dużo fajnych memów, sporo fajnych grafik i skrócona analiza: czy Maciej Skorża dojrzał. Leszek zdradzi też szczegółowe wyliczenia na temat średniej miejsc, w których pozostawiał Skorża swoje dwa ostatnie kluby (spoiler: na szesnastym Lech, na szesnastym Pogoń). Będziemy też na czacie podczas premiery. Wielkie dzięki za wszystkie dobre słowa, plusy, wyświetlenia, komentarze i łapki sprzed tygodnia, to dużo dla nas znaczy, bo dzięki temu może sprzedamy ten format za grube hajsiwo do CNN.

Link do Weszło: https://weszlo.com/2021/04/16/bedziemy-zawsze-razem-o-ile-bedzie-szlo-dobrze-dwaj-zgryzliwi-tetrycy-od-1000/

YT:

Tagi: #weszlo #pilkanozna #ligaminus i tematycznie #lechpoznan plus #ekstraklasa
  • 6
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Piątek wolny, w weekend nie ma studiów więc super się zapowiada, bo jadę na moją wieś. Na dodatek właśnie kupiłem świeże bułeczki i zrobię sobie jajeczniczke na boczku. A żeby było jeszcze piękniej to zaraz wlatują dwie trytytki. Czy może być piękniej?
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz:
LM: MIałem opowiedzieć anegdotę o Sanoku.
JO: O to powiedz
LM: Nigdy nie byłe w Sanoku

Kurtyna xD

Juz wiem jaka kolejna nazwa może pasować dla Waszego duetu:

Jaś i Wujek Cięta Riposta xD
  • Odpowiedz