Wpis z mikrobloga

Nie wiem, kiedy do niektórych ludzi dotrze, że promowanie przemocy wobec dzieci (w dodatku zaburzonych ADHD) to nie najlepszy pomysł. Obojętnie, czy to robimy w gronie znajomych, czy publicznie.
Tutaj pewnien człowiek -Mariusz P. chwali się co z nim robiła matka, i ogłasza, że to "skuteczny lek" na ADHD, tym samym oczywiście sugerując, że zaburzenie nie istnieje i łatwo je "wyleczyć" #!$%@?.
Wydaje mi się, że Facebook nie pozwala na promocję przemocy, zachęcam do zgłaszania boomerstwa, także w komentarzach.
Link do fb
#neuropa #4konserwy #psychologia #afera
Pobierz
źródło: comment_1618555866Pm3H412L3DRcwc6H4Z2Ia4.jpg
  • 94
pomimo, że go #!$%@? pasem trafił do więzienia, co trochę przeczy jego bajaniom o skuteczności przemocy wobec dzieci.


@ghostface: Oczywiście, że można napierdzielać pasem dzieci z ADHD, bo gdyby nie miało tak być, to Bóg by ten świat wymyślił inaczej, niemniej jednak obawiam się, że NIC BY TO NIE DAŁO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tommy__: jak twierdzi pobił się z jakimś "bossem" stając w obronie bitego chłopaka, cwaniaczek się poskarżył policji i próbował go dodatkowo wrobić w kradzież (wtedy wyrok byłby dużo wyższy za rozbój), także sprawa nie jest tutaj czarno biała
oczekuję, że nie będzie promował działań niezgodnych z prawem i normami społecznymi


@dioxyna: Nie oczekuj tego po patusie i przestępcy (sprawa z windykacją długu w hotelu, ale nie pójdzie siedzieć, bo to Pan Mariusz Sławny Celebryta). To, że jest idolem sebiksów i ma pieniądze nic nie znaczy.
U mnie w podstawówce był dzieciak z ADHD - każdego bił, płakał, wszystko musiało być po jego myśli. Nie wolno mu bylo oddać bo od razu przyjeżdżała jego matka i kręciła dym.

Dzieciak poszedł do gimnazjum, dostał w ciągu pierwszego tygodnia wpier@#$* bo cwaniakował do jakiegoś chłopaka i tym sposobem został wyleczony z ADHD. Matka przyjechała kręcić dymy ale coś jej się nie udawało.
Myślę że Pudzianowi bardziej chodziło o te że w jego latach jak się coś odwaliło to się dostawało pasem od ojca i człowiek wiedział że jak zrobi coś złego to dostanie karę. Teraz gówniaki rozpuszczone są jak dziadowskie bicze. Jak ja wsadziłem kiedyś przewód z diodą do gniazdka bo myślałem że się zaświeci xD i wywaliło korki na korytarzu to dostałem pasem na dupę i wiedziałem że postąpiłem źle i nie mam
@dioxyna: Prawda jest taka, że ADHD to taka choroba, że nawet prawdziwą chorobą nie jest "bo to spektrum". Niedługo każde zachowanie będzie chorobą, bo nikt nie chce brać odpowiedzialności za to, że jest głupi, leniwy, aspołeczny, spermiarski. Wszystko oczywiście choroba, bo nic inne nie może przecież być winne, bo jak to trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny? Nie do pomyślenia