Wpis z mikrobloga

Nie wiem, kiedy do niektórych ludzi dotrze, że promowanie przemocy wobec dzieci (w dodatku zaburzonych ADHD) to nie najlepszy pomysł. Obojętnie, czy to robimy w gronie znajomych, czy publicznie.
Tutaj pewnien człowiek -Mariusz P. chwali się co z nim robiła matka, i ogłasza, że to "skuteczny lek" na ADHD, tym samym oczywiście sugerując, że zaburzenie nie istnieje i łatwo je "wyleczyć" #!$%@?.
Wydaje mi się, że Facebook nie pozwala na promocję przemocy, zachęcam do zgłaszania boomerstwa, także w komentarzach.
Link do fb
#neuropa #4konserwy #psychologia #afera
Pobierz
źródło: comment_1618555866Pm3H412L3DRcwc6H4Z2Ia4.jpg
  • 94
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nie_RabarbaR: no coś strasznego, nauka idzie do przodu i odkrywane są nowe choroby i ja się pytam na #!$%@? tak komplikować jak chłopski rozum wszystko bezproblemowo tłumaczy i gówniarzom się po prostu należy pożądane lanie by wybić im te głupoty z głowy. Zresztą szkoda strzępić język jak ci jajogłowi i tak są opłacani przez Sorosa.
@dioxyna: a istnieje? Tworca teori ADHD sam powiedzial ze sobie wymyslil adhd a ludzie uwierzyli :D tak ze ...
"W publikacjach internetowych szeroko rozpowszechniona jest informacja o tym, że Leon Eisenberg, przez niemiecką prasę określony mianem „ojca ADHD” przyznał, iż choroba ta w rzeczywistości nie istnieje. Jej sfabrykowanie miałaby jakoby służyć stworzeniu nowego rynku zbytu na leki. Zdanie to miało zostać wypowiedziane w wywiadzie udzielonym przez 87-letniego wówczas Eisengerga siedem miesięcy