Wpis z mikrobloga

Mircy bardzo proszę o parę plusików dla Damy na pocieszenie, bo ma ciężkie zatrucie i źle z nią, wczoraj kilka razy jechałem z nią do weta na zastrzyki i kroplówki, dzisiaj jedziemy znowu, a bez niej to nie wiem jaki będę miał sens życia. Niby młody pies (około dwóch lat, dokładnie nie wiem, bo znaleziona przywiązana w lesie jako szczeniak) i wet twierdzi, że powinno być wszystko ok, ale i tak się stresuję.
#pies #pokazpsa #feels
Sigismund_Dijkstra - Mircy bardzo proszę o parę plusików dla Damy na pocieszenie, bo ...

źródło: comment_16185463019Mu5HWIeyn00O4dOdBTf0o.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@zuzka-kotkowska: No niestety jest słabo dzisiaj, u weta zwymiotowała żółcią, ugryzła mnie też w rękę przy jednym zastrzyku, który miał być bardzo bolesny i chyba faktycznie był
@GipssyG: Zawsze jej nie przypilnuje, bo Dama mieszka na podwórzu i biega luzem po ogrodzie i całym obejściu gdzie chce razem z drugim psem
@vanilla_cf: Przytulona dziś przez kilka godzin była, w tym przez cały czas podczas kroplówki
@november: Dziękujemy i pozdrawiamy Cookiego
@cieply_sopel: Przepiękna Dżina, na
  • Odpowiedz
@kleksiq: ale nie chodzi mi o wlasne podwórko tylko jak na spacer idziesz zeby jakiegos syfu nie zjadla, a jak podejrzewaz ze zjadla cos niepokojacego to lej do pyska wode utleniona ile wlezie, wyrzyga wszystko.
  • Odpowiedz