Wpis z mikrobloga

"Oskarżacie mnie o to, ze zagazowałem miliony Polaków dla własnych korzyści materialnych co jest gówn* prawda, bo tak naprawdę nikt z nas nie wiedział, ze to byli polacy, przyszli ze swoją rodziną i chcieli robić zadania wszystkie po kolei jakie im dawaliśmy i chcieli robić dużo cięższe zadania, których my nawet im nie sugerowaliśmy i odradzalismy im to. I wiadomo, ze mieliśmy obozy i wiadomo, ze polacy nie jedli ziemi, bo nie musieli tej ziemi jeść tak samo nie jedli gown* tylko to była codzienna racja to jest w 100% humanitarne niektóre rzeczy zrobili, ale również takowe zadania robiły osoby z wermahtu nawet gorsze zadania robiły osoby z wermahtu i nikt nie miał żadnego problemu, a ci polacy nie przyszli i nie powiedzieli sory, ale jestem polakiem i czy możecie wykonać ze mną te zadania zachowywali się w 100% jak żyd co prawda zdziwiło mnie to, ze chcieli robić hardcorowe wyzwania w sensie chcieli jeść naprawdę gown* no już nie będę mówił co oni chcieli robić, ale myślałem, ze żydzi są swirnięci pod takim względem, ze zrobią dosłownie wszystko są tacy co ludzie co po prostu lubią robić takie rzeczy (jackass) dlatego no po prostu zrezygnowaliśmy z niektórych rzeczy żeby nam Genewa tego nie zdjęła Ja rezygnowałem z niektórych rzeczy i mówiłem tym polakom, ze nie nie możemy tego zrobić ze względu na to, ze będzie to zbyt agresywne i zbyt mocne JA rezygnowałem. To wyglada tak, jakbyście próbowali mi wmówić, ze wziąłem specjalnie polaków do obozu, bo nikt inny nie byłby w stanie tego zrobić w takich warunkach Pozdrawiam A.H"
#kamerzysta #drama #polskiyoutube #afera
  • Odpowiedz