Wpis z mikrobloga

Czy mam szansę na #rozowypasek ? lvl 23

moje wady:
- 173 cm
- tylko 60 kg wagi
- chude nadgarstki
- małe dłonie
- cofnięta szczęka
- duże czoło
- niesymetryczna twarz
- beznadziejny zarost
- sińce pod oczami
- słabe zdrowie
- lęk społeczny
- brak znajomych
- niesamodzielność (mama umawia mnie do lekarza itd.)

zalety:
- lubię zwierzęta
- mam prawo jazdy (ale niestety boję się jeździć poza kilkoma znanymi trasami)

#tfwnogf #zwiazki #randujzwykopem #samotnosc
  • 20
@przegrywam_przez_miasto: z dobrego serca ci poradzę, że nikt nie lubi ludzi niesamodzielnych. Zacznij dzwonić sam do lekarzy - 10 razy będziesz zesrany, ale za 11 zobaczysz że nikt cię nie pogryzie przez telefon. Dziewczyna nie jest od tego żeby za ciebie dzwonić do lekarza.

P.S czym sie przejawia twoje słabe zdrowie? Nie dasz rady dźwignąć worka z cementem czy jakieś choroby przewlekle?
@kimunyest95:

P.S czym sie przejawia twoje słabe zdrowie? Nie dasz rady dźwignąć worka z cementem czy jakieś choroby przewlekle?


choroba przewlekła, ale jestem teraz od 2 lat w okresie remisji więc na szczęście nie mam na razie ciężkich objawów

Formę od jakiegoś czasu jakąś tam staram się trzymać, chociaż ćwiczę bardziej pod sylwetkę niż siłę.
No ale nie jestem zadowolony z efektów, bo nie udało mi się ani zyskać jakiegoś umięśnienia
@przegrywam_przez_miasto: sylwetka to twój najmniejszy problem. Przede wszystkim jedz więcej żeby dołożyć kilka kilogramów (tłuszczu i mięśni, bez znaczenia) i pracuj nad głową, żeby wyzbyć się takiego panicznego podejścia do błahych rzeczy.

Żadna fajna dziewczyna się nie pojawi w twoim życiu, jeżeli nie będziesz miał poukładane pod kopułą.
@przegrywam_przez_miasto: ziomek weź sie w garść, bo z takim CV żadna panna cie nie zechce. Zacząć musisz od głowy bo nawet jak będziesz wyglądał dobrze to żadna panna nie będzie chciała #!$%@? co boi sie życia, mam tu na myśli błache sprawy jak dzwonienie do lekarza czy wyjazd samochodem poza znane tobie trasy. Musisz mieć męski charakter, zrób sobie badania testosteronu bo możliwe że masz kompletne gówno w tym aspekcie. Ja