Wpis z mikrobloga

@ArpeggiaVibration: jak dla ciebie autorytetami są takie tuzy jak Korwin xD Ej mati tam jest narodowy SOCJALIZM a więc to LEWAKI xD

Większość badaczy głównego nurtu definiuje nazizm jako ideologię sytuującą się na skrajnej prawicy[17][18]. Na takim stanowisku stoi m.in. Lee McGowan, który definiuje nazizm jako jeden z wielu nurtów niemieckiej prawicy[19]. Główny nurt nauki za prawicowy uważa również współczesny neonazizm i neofaszyzm[20][21][22] (w tym wpływowa Narodowodemokratyczna Partia Niemiec, określana mianem
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Demokratyzm na lewicy zawsze w cenie :) jak tak dalej pójdzie niedługo większość też będzie uważała że ziemia jest płaska, więc będzie.
Ja nie widzę w tym żadnego problemu - więc nie wiem w czym ty widzisz problem.

Ale uważaj bo większość też pewnie ma niezbyt dobra opinie o Tobie więc możesz wpaść w swoją pułapkę i popaść w dyzmokratyczna depresję, która dadzą ci oświecone socjalistyczne masy robotnicze miast i
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: tak tylko FYI ja bardzo poważnie z lewicowcami zawsze dyskutowałem i większość stalinizm czy leninizmu ma już za sobą - nie na takim prymitywistycznym plemiennym memowo obrazkowym poziomie jak ty oferujesz.

Z tymi z którymi rozmawiałem to doskonale jakie poglądy reprezentują - większość leninizm czy stalinizm ma już za sobą - część tkwi w trockizmie ale jednak z powodu braku twardych korzeni muszą się tymi nurtami oraz historia przeszłych rewolucji
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Jak tam idzie ta PRowa działalność dla Lewicy na Wykopie?

Bo widzę, że rzucanie gównem w Hołownię trochę nie działa i co wy teraz biedni na tej Lewicy zrobicie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie trzeba będzie zagłosować demonstracyjnie razem z PiSem za nowymi podatkami żeby odreagować.
  • Odpowiedz
@Khaine: @Khaine: a Hołownai to ma jakieś poglądy? XD Tak samo bekowy jak Lewica, tylko w wersji light. Bardziej zabawne, że ludzie na niego głosujący nie biorą pod uwage, że jest skrajnie religijny.

A co do Neuberta, to jest mega frustrat, czasem potrafi podjąć jakąś dyskusję, a czasem pojedzie ci po matce, więc nie zostaje nic innego jak rzucać na czarno takich niepoczytalnych gości
  • Odpowiedz
Bardziej zabawne, że ludzie na niego głosujący nie biorą pod uwage, że jest skrajnie religijny


@Sok_Mandarynkowy: No strasznie skrajnie, jest tak skrajnie religijny że głosi wszem i wobec konieczność sekularyzacji państwa a w kwestii aborcji popierał stary kompromis. Co za obrzydliwy religijny fundamentalista, tfu!
  • Odpowiedz
tak tylko FYI ja bardzo poważnie z lewicowcami zawsze dyskutowałem i większość stalinizm czy leninizmu ma już za sobą - nie na takim prymitywistycznym plemiennym memowo obrazkowym poziomie jak ty oferujesz.


@ArpeggiaVibration: użyłeś tu trzech błędów myślowych. 1: to że kiedyś z kimś dyskutowałeś i wydowało ci się że robisz to merytorycznie nie oznacza że w tej dyskusji tak samo postępujesz, ponieważ nie ma to z nią zupełnie żadnego związku -
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: O, odkryłeś, że pod medialnym określeniem "narodowcy" kryją się osoby o różnych poglądach gospodarczych, które łączy nacjonalizm, a nie jest to monolityczna grupa powtarzająca "przekazy dnia". Gratulacje, jak jeszcze powęszysz to może odkryjesz, że oprócz socjalizmu i kapitalizmu są jeszcze inne rodzaje koncepcje gospodarcze, np. korporacjonizm (i to nie związany z międzynarodowymi korpo w dzisiejszym rozumieniu!) lub syndykalizm.
  • Odpowiedz
@Neubert: Twitterowo-lewicowe Julki i Oskarki ciążą lewicy dużo bardziej, niż Kaje Godki i Brauny ciążą prawicy. Alt right chociaż otwarcie nie atakuje mniej radykalnej prawicy, a jeśli już to trochę, bez skupiania się na niej.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: to musisz jeszcze raz przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem bo ideologia leninowska czy stalinowska nie zakładała mordowania - mordowanie to był środek do celu a nie cel sam w sobie.

Dlatego dzisiejsi Leninisci czy Stalinisci odżegnują się od nazywania siebie nimi z powodu tak jak to mówisz złych skojarzeń jednak ideologicznie nimi nadal są, ponieważ realizowane są te same cele ideologiczne. Dlatego właśnie napisałem o leninizmie z ludzką twarzą
  • Odpowiedz