Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki
Które miejsce?
Ja się skłaniam na samym końcu bo
- przy parkowaniu mniejsza szansa że uszkodze czyjeś auto.
- mniej ludzi będzie czekać na mnie jak będę próbował parkować.

Ale z drugiej strony inne miejsca pozajmowane a te przy ścianie wolne.
Sorry za głupie pytanie ale to będzie mój pierwszy garaz podziemny.
#samochody
Pobierz Slwk_1 - Mirki
Które miejsce?
Ja się skłaniam na samym końcu bo 
- przy parkowaniu mn...
źródło: comment_1618468470RhzQrglhb4mVqnm7mmzAoc.jpg
  • 22
@Sl_w_k_1: te przy ścianie będą niewygodne, bo będziesz musiał parkować przodem, a potem wycofywać do wyjazdu (bo zakładam, że przejazd nie jest na tyle szeroki, żeby zrobić zawrotkę). Ewentualnie zawracanie na czyimś pustym miejscu, a potem wycofanie do siebie.

Ja bym spojrzał chyba na 26, jeśli jest wolne - dojedziesz do końca i wycofasz w swoje miejsce raczej bez problemu, a do tego między słupami, więc nikt ci nie będzie obijał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sl_w_k_1: pierwsze pytanie: która klatka? Nie ma sensu brać daleko od wejścia na klatkę. Coś o tym wiem bo swoje mam blisko a wynajmowane na samym końcu garażu i różnica jest ogromna, głównie wtedy jak noszę zakupy na cały tydzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sl_w_k_1: ja bym wziął możliwie najblizej wejścia do windy, zobacz też gdzie kamera ma dobre pole widzenia. Po tygodniu czy dwóch parkowanie ogarniesz i będziesz robił to płynnie więc nie ma co się szczypać z innymi, a zakupy będziesz nosił codziennie czy co pare dni przez wiele lat i zawsze będziesz się wkurzał że mogłeś bliżej;)
@Sl_w_k_1: jak parkujesz przodem na miejscu 28 lub 29 i w pobliżu nie ma innego wolnego miejsca, to przy wyjeżdżaniu musisz cofać aż znajdziesz jakieś wolne miejsce i na nim sobie zawrócisz. To samo tyczy się parkowania tyłem. Chyba że korytarz między samochodami jest na tyle szeroki, że na nim się zmieścisz z zawrotką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: nie bierz na końcu, nie bierz koło tych śmiesznych komórek lokatorskich z siatki między słupami bo nie ma nawet jak otworzyć drzwi. Wygodnie koło zwykłego słupa lub wejścia do klatki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: Ja bym brał 21 lub 24, chyba bardziej 21 niż 24 bo nie podobało by mi się że by ciągle ludzie chodzili obok mojego auta xd
Pod żadnym pozorem nie bierz miejsca przy ścianie na końcu bo codziennie przy parkowaniu lub wyjeździe będziesz chciał strzelić sobie w łeb.