Wpis z mikrobloga

@Anonzwykopu: bo to debilne wierzyć że oddychanie przez nos i przystawianie języka do podniebienia faktycznie by zmienia strukture czaszki XDDDD. Badania dr mew majka czy jak on sie tam nazywa, zostaly odrzucone przez komitety stomatologiczne ze wzgledu na brak wystarczajacej ilosci dowodow, a sam w sobie . Wy to wszystko łykneliscie bo zobaczyliscie filmik na youtubie. Zaloze sie ze 90% nawet nie przeczytalo w zyciu publikacji naukowej, nawet nie bede
  • Odpowiedz
@qwewsik: Tak szczerze mówiąc to konsekwencje tego prostego zaniedbania są często naprawdę poważne i dopiero będąc dorosłym widzę, jakie miałem szczęście, że miałem ogarniętych rodziców. Jest tyle takich drobiazgów, na których można się przejechać, że naprawdę trochę żal mi czasem ludzi nie mających tyle szczęścia w dzieciństwie.
  • Odpowiedz
@qwewsik tak wystarczy się uśmiechać wstawać wcześnie rano każda będzie twoja no i będziesz bogaty a teraz wracam do kupionego przez rodziców apartamentu
  • Odpowiedz
Ale ty nie pisałeś o zmienianiu struktury czaszki językiem tylko o oddychaniu przez usta w dzieciństwie. A to #!$%@? mordę i nawet ortodonta mi to powiedzial.


@Anonzwykopu: źródło trust me bro
  • Odpowiedz
@qwewsik: pierwszy raz słysze o czymś takim, widziałem jedynie jakichś zapaleńców którrzy chcieli wkładać sobie między zęby jakąś pianke i ją ściskać i w ten sposób "trenować" szczęke, co też jest absurdem
  • Odpowiedz
@qwewsik: ostatnio widziałem super atrakcyjną kobietę z cofniętą żuchwą i wózkiem, patrzę do wózka a tam niemowlę z cofniętą żuchwą. Pytam jej czy to chłopiec czy dziewczynka? Odpowiedziała że chłopiec. Poczułem przeszywający smutek.
  • Odpowiedz