Wpis z mikrobloga

@LudzieMnieWkurzaja: jasne ze tak. ale tak szczerze.. to znam więcej dbajacych o diete facetów niz lasek. jestem okolo 30. wiekszość moich koleżanek siedzi na dupie, słodycze, alko, 5-10-15 kg nadwagi i zdziwioen ze nikt tego nei chce xD
za to faceci? siłka, piłka, rower, bieganie. jak ktoremuś urośnei bruch zaraz dostaje #!$%@? od reszy, a nie "ojej, jak ity sliczny, okrąglutki taki". cos sie #!$%@?, ale serio z paczki ~50 znajomych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@woda48: Wystarczy pójść na siłownie czy maraton aby zobaczyć dysproporcje na korzyść facetów. Pomijając aspekt zdrowotny. Wynika to trochę z tego, że faceci mogą w ten sposób podnieść swoją wartość(siła wygląd) . U kobiet i tak duże cycki oraz fajny tyłek się raczej ma albo nie, także słabsze kobiety są bardziej atrakcyjne.
@Pompejusz: no ja jestem #!$%@?, ale dla mnie wyćwiczona dupa (nie mówimy o startujących #!$%@? wie gdzie, tylk otakiej co się ogólnie rusza) jest 10000x bardziej atrakcyjna, wiesz, ze dupka to nie trzesąca sie galaretka tylko fajnie zaaokrąglone dupsko, na plecach tez odrobina mięsa
Moja kuzynka kiedyś zrobiła sobie gowniaka z jakimś patusem, który potem wrócił do puchy...potem znalazła jakiegoś beciaka na siłowni, który się z nią ożenił. Ale dobrze zbudowany, widać ze pakuje, tylko głupi, bo sterydy mu mozg zjadły. Potem następny gowniak, A ona zrobiła się jak szafa trzydrzwiowa, jest tak gruba, ze na ulicy bym jej nie poznał. Masakra co to p0lki to ja nie.