Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś zrobiłem sobie fotę z filtrem kobiety i wrzuciłem na tindera. Ogólnie fota wyszła bardzo dobra i powabna xD kolana dałem pod koszulkę i wyszła dobra dupa. Dałem jakiś #!$%@? opis o bdsm, zimnej suce. Ogólnie, że jakaś #!$%@? i lepiej trzymać się z daleka, bo jak mi coś nie podpasi, to zrobię loda bez połyku, a później zapłodnię się. Moja fota serio wyglądała jak ładna dziewczyna i nie śmierdziała fejkiem na kilometr. Nawet przeszło mi przez myśl, czy nie przejść zmiany płci xd

Po 15 minutach miałem +99 par. Ja wszyskich dawałem w prawo bez zastanowienia się dopóki zabrakło mi lajków. W ciągu minuty dostawałem po 5 wiadomości typu "hej", "co tam?". Nawet nie mogłem sobie potrollować jednego typa, bo kilku w kolejce ustawiało się. Ogólnie to nie robiłem jakiś podchodów, że flirt czy coś takiego. Pisałem im od razu "no co tam mordo, #!$%@??". Teksty typu "będę kręcić twoim #!$%@? jak śmigłem" ich w ogóle nie odstraszały i tylko byli bardziej napaleni xD jeden typ nawet mi zaproponował, abym pojechał z nim na drugi koniec świata i tam zamieszkali, a pisałem z nim może 10 minut.

No i sobie tak z nich robiłem jaja przez 2 dni, bo mi się później znudziło i nie mogłem nawet patrzeć na ich starania, trochę szkoda mi ich było. Jednego tak nakręciłem, że mi wysłał zdjęcia swojego #!$%@? na maila, a go cały czas obrażałem.

To było mega dziwne doświadczenie, miałem tyle atencji, że można się od tego uzależnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #p0lka #badoo #przegryw #spermiarz #spermiarzalert

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60774e3c919c6e000abfe79b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Teraz pomyśl jak #!$%@? mają tam dziewczyny, które faktycznie szukają tam czegoś na poważnie. Bombardowane wciąż przez coraz większe hordy rycerzy na białych koniach po czasie same łapią się na automat przez który zaczynają traktować wszystkich facetów przedmiotowo, bo przecież każdy z nas ma gdzieś swoje granice.

Te aplikacje wypłaszczają beret obu stronom - jedni tracą wiarę, że ktoś w ogóle zwróci na nich uwagę, a jak już zwróci to