Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób z MBP 2017, mianowicie czy warto aktualizować do Big Sur? Od jakiegoś czasu kusi przejście na nowy system. #apple #macbook #macos

Aktualizować?

  • Aktualizuj do Big Sur 86.0% (43)
  • Lepiej zostań na Catalina 14.0% (7)

Oddanych głosów: 50

  • 17
  • Odpowiedz
@MasterChief112PL: no i co to ma wspólnego? XD Gość się pyta a Ty Nie wiem ja mam Audi najnowsze i jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ciężko żeby było inaczej skoro hardware i soft nowy poza tym to pewnie jesteś zwykły gość który nie ma zastosowań typowo pro. Ale telefon pewnie już musi być PRO bo APARAT lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@P00ltergeist2: Zależy jaki to MBP, te na Intelowskiej wbudowanej grafice potrafią zwolnić na Big Sur i Apple am to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam MBP 15 z 2015 z integrą i chodzi jak gówno po aktualizacji do Big Sura.
  • Odpowiedz
@CarlVonVogel: system jest taki sam na kazdym sprzęcie więc odpowiedziałem mu, ze system śmiga. Zazdrościsz czy co? Dokładnie kupiłem tylko go do podróży bo mały i łatwo zabrać. I tak mam tez IP 12 Pro i AW6 i Homepod, bo ekosystem Apple mi odpowiada jak najbardziej. Mam też lustrzanke do zdjęć, a wersja Pro w telefonie przydaję się bardziej niż myślisz do zdjęć ;)
  • Odpowiedz
@sm_m: kolega @MasterChief112PL: nie podumał tylko się nakręcił i "zazdrościsz mi? :)" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zazdroszczę Ci. Ba, CELOWO nie wziąłem MacBook'a z M1 bo nigdy ale to nigdy nie bierze się nic od Apple w wersji 1.0. Może dla Ciebie jest spoko ale są rzeczy w których jeszcze nie jest na tyle dopracowany (docker, wirtualizacja, paczki z pakietami...) więc jak masz sobie obsługiwać
  • Odpowiedz
@CarlVonVogel: Ja zarabiam na czymś innym i nie muszę robić tego co Ty na laptopie w czym masz problem? ;) Chciałem sobie kupić i kupiłem w premierę. Idealnie jak wyżej napisałem pasuje do innych rzeczy co mam od Apple. Wszystko mi śmiga tu bez problemu na M1. Photoshop, Office czyli to co potrzebuje działa bez zarzutu już w M1. Bym miał jakiś problem z M1 to sobie sprzedam i kupie wersje
  • Odpowiedz
@MasterChief112PL: Strasznie jesteś zfrustrowany ( ͡º ͜ʖ͡º) a to co sobie chcesz kupić to kupuj mi tam ryba ¯\_(ツ)_/¯ poza tym to normalne że to iż tobie pasuje nowy Macbook to nie znaczy że pasuje mi więc nie wiem o co się prujesz gościu XD
  • Odpowiedz