Wpis z mikrobloga

W sklepie Indiegala pojawił się Fallout 76 za ok 44zł. Tak, wiem że retoryka odnośnie tej gry wygląda mniej więcej tak: "Panie, toż to gówno, na #!$%@? w to grać", ale imho jest to zajebista cena za tę grę, zwłaszcza że mega połatali a po wypuszczeniu dodatków samych questów jest na kilkadziesiąt godzin gry spokojnie, i warto zagrać nawet jak ktoś nie lubi multi a podobała mu się czwórka czy ogólnie lubi klimat post apo (można wyłączyć pvp i łazić samemu, jest więcej niż miodnie).

#gry #fallout #fallout76 #postapokalipsa
  • 12
@wankiel: Spędziłem przy niej jakieś 150h gdy wyszła w zeszłym roku na Steamie. Bawiłem się dobrze, spokojnie można grać bez abonamentu. Jedyny odczuwalny mankament dla graczy bez abonamentu to ograniczona pojemność schowka w bazie.
@Desolator gralem trz bez abo i byl klopot ale warunek jest taki ze chomikujesz wsYstko jak ogarniasz to i miejsca duzo zwlaszcza ze z 800 na 1200 teraz podniesli to juz calkiem sporo
@wankiel Dalem 35 zł, jestem fanem fallouta i uważam, że tę grę należy mieć. Zacząłem grać, dopiero po znalezieniu instrukcji co zmienić w plikach gra zaczęła chodzić płynnie na moim RTX2060. No to zacząłem budować. Budowało się świetnie. Zbudowałem fajną bazę przez kilka dni. Pewnego dnia włączam a tam komunikat, że moja baza została usunięta ponieważ inny nowy gracz wybrał ten obszar. I cyk. Uninstall i wracam do czwórki. Więcej tego gówna
@kidi1: hehe twoja baza nie została usunięta xD F76 nie posiada jednego serwera, jest ich bardzo dużo i gra loguje nas praktycznie za każdym razem na inny serwer (co dla gracza nie stanowi żadnej różnicy bo są one zduplikowane) i na niektórych serwerach może zdarzyć się tak, że ktoś posiada CAMP w tym samym miejscu co ty, wtedy właśnie widzisz komunikat o którym mówisz (ale wcale nie brzmi on tak, że