Wpis z mikrobloga

Ładnych parę lat temu grałem sobie na osiedlowym boisku z starszą siostrą w kosza. Nie pamiętam która była godzina ale było już ciemno. Po grze sobie przystaliśmy żeby odpocząć i patrzyliśmy w gwiazdy bo były nieźle widoczne. I zobaczyliśmy jedną gwiazdę, która wydawała się być niżej od reszty. Była ona w jednostajnym ruchu. Mówię, że pewnie satelita albo ISS i po chwili nagle zrobiła szybki zygzak (tak jak się rysuje piorun) i dalej poleciała po prostej z dużą prędkością. Od razu była zagwostka czy to właśnie było ufo. Ciekawość mnie zżera co to było, bo ja nie wiem jak wytłumaczyć taki tor ruchu.

Opowiedzcie czy też widzieliście takie dziwne zjawiska
#ufo #kosmos #tajemnica
  • 4
  • Odpowiedz
@Sanderky: Może nie UFO, ale też widziałem kiedys coś dziwnego. To było jakieś 10-15 lat temu, domki wczasowe nad jeziorem, mało zabudowy, wszędzie las, miałem wtedy może 11-12 lat. Idę sobie raz ścieżką wzdłuż jeziora do ojca i wujka, którzy łowią ryby nad jeziorem. Słyszę jakieś trzaski, odwracam się i widzę jakąś ciemną postać w krzakach. Mój instynkt gówniaka nakazał mi #!$%@?ć gdzie pieprz rośnie, więc nawet się nie przypatrzyłem dokładnie
  • Odpowiedz
@Sanderky: ja kiedyś widziałem coś podobnego. Obóz w lesie, z dala od zabudowań. Było ciemno, mnóstwo gwiazd. Spojrzałam w niebo - jedna gwiazda była jaśniejsza, większa i poruszają się szybko, szybciej niż normalna satelita czy samolot. Zniknęła za horyzontem w ciągu 2-3 sekund. Miałem wrażenie że zaczęła się poruszać ułamek sekundy po tym gdy spojrzałem w niebo. Ale może to tylko moja wyobraźnia. Nikt na obozie mi nie uwierzył.
Czasami się
  • Odpowiedz
czy to właśnie było ufo


@Sanderky: było, bo było obiektem latającym i nie potrafiłeś go zidentifykować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obiekty które są na orbicie fizycznie nie są stanie robić żadnych zygzaków, więc to był jakis samolot albo dron.

zaczęła się poruszać ułamek sekundy po tym gdy spojrzałem w niebo


@Kalan: Flary satelitów nie są widoczne na całym niebie. Czasami tak, ale tylko jeśli obiekt przelatuje
  • Odpowiedz