Wpis z mikrobloga

Oglądnąłem film u Dżodża jak wygląda praca operatora i widać że chłop cholernie ambitny, lubi swoją pracę i jego jedynego z ekipy można tak naprawdę polubić bo taki spoko zwyczajny gostek do piwka...tylko niestety jego pracodawca to Mini Majk, wyobrażacie sobie mieć za pracodawce kogoś kto nie umie liczyć, nie zna geografii, języków itd a swoją karierę zawdzięcza jedynie dzięki temu że jest karłem? DżoDżo wydaje mi się że jest człowiekiem typu bardzo dobrym dla innych ludzi, pomocnym i takim wyrozumiałym więc to też może z tego wynikać że on z Mini Majkiem tak trzymają się razem bo widzi w Mini Maku człowieka niepełnosprawnego fizycznie któremu w jakimś stopniu potrzebna jest pomoc w niektórych sprawach i żeby ktoś nie odebrał teraz tego że śmieje się z jego karłowatości tylko po prostu mam wrażenie że połączenie Dżodżo z Mini Majkiem to nie przypadek... #friz #ekipa #youtube #polskiyoutube
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@wakxam: a majk to s------l bez skrupułów który swoją niepełnosprawność wykorzystuje i było to widać na tym filmie dokumentalnym jak wydawał polecenia patecowi że niby biedny karzeł nie da rady komputera przenieść. To wszystko wyglądało tak jakby mu się nalezalo
  • Odpowiedz
@wakxam Ok, nie chcę wyjść znowu na fanboya ekipy ale wyjdę bo nie mogę słuchać takiego pieprzenia. Gość urodził się niskorosly co już na starcie jest traumatyczne i trzeba sobie ułożyć w głowie, faceci mają 170 i z tego powodu przeżywają depresję. Ale nie majk, Majk sobie w życiu radził, lepiej lub gorzej. Gość jest z domu dziecka, kolejny cios od życia. Nie ma dobrej edukacji ? Jakbym miał przeżyć to
  • Odpowiedz