Wpis z mikrobloga

Mój kolega ma taki problem na mieszkaniu, że mieszka z 3 współlokatorów. Jedna dziewczyna jest w porządku a pozostała dwójka to typowa #patologiazmiasta . Kolega zajmuje się sprzedażą telefonów oraz pracuje. Ostatnio miał nieprzyjemną sytuację że chciał sprzedać telefon iPhone X ale kupujący jednak go nie wziął (umówili się na mieście) i wrócił do domu a że był tak nie rozgarnięty zostawił ten telefon prawdopodobnie w przedpokoju, później oczywiście telefon zaginął, zgłosił sprawę na policji ale myślał że mógł zgubić po drodze albo ktoś mi ukradł w trakcie powrotu do domu. Ostatnio druga dziewczyny z która mieszka rozmawiała z nim że z portfela zginęła jej stówa, a nigdzie jej nie wydała. Kolega wczoraj załatwił pułapkę, marne grosze typu 4zl na blacie w kuchni i dziś laska powiedziała że tych pieniędzy nie ma. Co mu doradzić w takiej sytuacji, jak pozbyć się patusów z mieszkania.
#pytanie #lokatorzy #kradziez #mieszkanie #wynajem #bekazpodludzi
  • 3
Niech zamieni pułapkę na fotopułapkę. Wted, z wydrukowanym materiałem konkretna rozmowa i jak w robocie - albo rozwiązanie umowy za porozumieniem stron albo dyscyplinarka.