Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
Od kilku dni męczę wspólokatorke podrzucając jej parówke paprykową berlinke 1szt. w różne miejsca - do bidonu, do łóżka, do kubka na szczoteczki
Już zaczeła się powoli tym irytować więc parówka berliknka paprykowa 1szt. musiała przejść do kroku ostatecznego

#heheszki #berlinkapaprykowa1szt #rozowepaski #niebieskiepaski
MiesnaPanda333 - Od kilku dni męczę wspólokatorke podrzucając jej parówke paprykową b...

źródło: comment_16183195059STA8yU7SfLFx7PxAevZJE.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@hiszpank: No tak bo posty o przemieszczających parówkach piszę się na wykopie z pełną powagą i ty wszystkowiedząca p0lka oczywiście lepiej wie jak odbierają pewne rzeczy ludzie których nie widziała na oczy xD Ale oczywiście grrr nie przyznam się kurłaaa do błędu bo ja muszę mieć racje i musi być na moje głupi creep hau hau!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MiesnaPanda333: #!$%@?ąc od całego zaserwowanego tutaj krindżu, to współlokatorka ma zjeść parówkę, którą podrzucasz od kilku dni i trzymasz poza lodówką? Ty ją lubisz, czy chcesz otruć? swoją drogą żart powinien bawić, a nie irytować
  • Odpowiedz
@MiesnaPanda333: dobreee dobreee, bardzo zabawne, takie w sam raz jak masz 10 lat i zero pomyslow na "pranka"
Nastepnym razem wloz siurka do kubka albo do jej bidona, moze akurat nie zauwazy roznicy "hehe" - mysle ze to sie wpasuje w twoj poziom - jak tak dalej pojdzie to chyba bedzie reaktywacja kabaretu usmiechu w formie obrazkow...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@hiszpank: XD ale ty umiesz odpowiadać na argumenty, wiesz co znaczy dyskusja? Czy tylko umiesz płakać "no ale przecież wszyscyyy tak piszą to moja strona ma racje ;---;" no może ma, może nie ma ale ogólnie jesteś beznadziejnym dyskutantem co sam z siebie nic nie ma w głowie tylko umie powtarzać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@hiszpank: xD to rozumiem, że ty uważasz, że z twojej strony można by to nazwać jakąkolwiek dyskusją - skąd ty się wziełaś weź przejrzyj raz co piszesz i pomyśl czy cokolwiek konkretnego tam napisałaś oprócz rzuczania się jak małpa
  • Odpowiedz
@hiszpank: Dobra japa tam p0lko.
Zesrałaś się jak nie wiem.
OP sobie luźno śmieszkuje z kumpelą, a wy sobie wkręcacie jakieś chore akcje XD
Sam mieszkam z różowymi, ziomkujemy się i każda uznałaby to za niewinny, zabawny żart.
  • Odpowiedz