Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
Od kilku dni męczę wspólokatorke podrzucając jej parówke paprykową berlinke 1szt. w różne miejsca - do bidonu, do łóżka, do kubka na szczoteczki
Już zaczeła się powoli tym irytować więc parówka berliknka paprykowa 1szt. musiała przejść do kroku ostatecznego

#heheszki #berlinkapaprykowa1szt #rozowepaski #niebieskiepaski
MiesnaPanda333 - Od kilku dni męczę wspólokatorke podrzucając jej parówke paprykową b...

źródło: comment_16183195059STA8yU7SfLFx7PxAevZJE.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@hiszpank: Chyba z Tobą jest cos nie tak, wyjmij ptyk z dupy. Widać ze gość sobie jajca robi, może was to nie śmieszyć ale najeżdżanie na niego ze ma głupawkę z powodu podkładania parówki koleżance to jest szczyt. Typowe polaczki z zakazem uśmiechania się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pieczarrra: Dziękuje :3 ja się nie denerwuje współlokatorka teraz ze mną czyta sobie komentarze pod tym postwm i się fajnie bawimy zdziwiłem się że ten post dostał więcej niż 5 plusów wgl xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hiszpank: >zarzuciłem ci kilka komentarzy wyżej, że nie zdajesz sobie sprawy jaka jesteś płytka i ślepo powielasz wzorce nie umiejąc sama stworzyć argumentu

skopiuj to co ci napisałem tylko zarzuć mi

xDDD? ty tak serio?
  • Odpowiedz
A moim zdaniem śmieszne. Jak lubi takie błaznowanie, to jak nie przegniesz pały, ze śmiechem moze to wspominać nawet po kilku latach.
  • Odpowiedz
@malinq: Nie, mi tego typu "żart' wydaje się żenujący, ale co kto lubi. Jeśli współlokatorkę to rozśmiesza to jej sprawa, sama bym nie chciała, żeby współlokator mi takie żarty robił.
  • Odpowiedz